Dešimt įsimintinų Stingo citatų

Stingas nebijo pasakyti, ką galvoja. Dainininkas daugybę metų reiškia savo nuomonę svarbiais klausimais. Tačiau nevengia ir linksmesnių temų, kurias aptardamas, demonstruoja britiškai ironišką humorą.

Apie karjeros strategiją: „Man buvo gaila Michaelo Jacksono, kai jis mirė. Žinoma, po mirties jis pardavė 9 milijonus įrašų. Pasakiau savo įrašų leidėjams – ne, nežiūrėkit į mane, aš dar nepasiruošęs“.

Apie rokenrolo klasiką: „Man nuobodi muzika, įrašyta tarp 1955 ir 1980 metų. Tiesiog negaliu jos klausytis. Negaliu klausytis rokenrolo plokštelės. Geriau jau klausytis, kaip poruojasi šernai“.

Apie keistas sporto šakas: „Visiškai nesuprantu amerikietiškojo futbolo. Atrodo kaip imtynės su statybininkų šalmais“.

Apie įvaizdžio žaidimus: „Tai turi mažai ką bendra su mano darbu, bet jei esi nepakankamai seksualus, žmonės tavęs nesiklausys. Tai – žaidimo dalis“.

Apie kuklumą: „Manau, esu tarptautinio dėmesio centras“

Apie scenos pseudonimu tapusią savo pravardę: „Vaikai, žmona, giminaičiai mane vadina Stingu, kodėl turėčiau leisti kitiems vadinti mane kitaip? Tėvai suteikia mums vardus, bet jie neturi žalio supratimo, kas mes esame. Pravardes suteikia draugai, nes jie mato, kas mes. Ne visiems pasisekė taip, kaip Elviui Presley, kuris gimė su tokiu vardu. Bet Regas Dwightas nebūtų pasiekęs nieko, jei nebūtų pasivadinęs Eltonu Johnu“.

Apie visų mūsų ateitį: „Žmonija klaidingai tiki, kad privalo išlikti. Įvairios rūšys šioje planetoje nuolat išnyksta – ir niekas to nepastebi. Planeta niekur nedings, kai mūsų nebus. Turime atsikratyti to įsivaizdavimo, kad kažkas mus išgelbės“.

Apie legendomis apipintą savo ištvermę lovoje ir tantrinio sekso seansus: „Man regis, kartą Bobui Geldofui (garsus muzikantas ir visuomenės aktyvistas) prasitariau, kad galiu mylėtis aštuonias valandas iš eilės. Visi tai ir pasigavo. Tik aš nutylėjau, kad į tą laiką įeina keturios valandos maldavimo, vakarienė ir kino filmas. Tantrinio sekso esmė nėra smagintis aštuonias valandas. Bet taip, jei tikrai nori, gali tai pasiekti“.

Apie sėkmingos santuokos receptą: „Nėra jokios paslapties ar formulės. Aš tiesiog myliu savo žmoną. Ir ją mėgstu, o tai dar svarbiau“.

Apie bažnytinius ritualus: „Vaikystėje eidavau išpažinties. Tau liepia maldauti atleidimo, kai tau tik septyneri. Bet tokiame amžiuje nuodėmės nedaromos. Tai tau duoda nuodėmių sąrašą, eini ir sakai – nusidėjau. Gali prigalvoti ir prikalbėti kokių tik nori nesąmonių. Tai jau savaime yra melas“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis