Garsiausi įžymybių pasukimai į kairę

Holivudą ir pasaulio žiniasklaidą jau antra savaitė krečia „Saulėlydžio“ saldžiosios porelės santykių drama. Išaiškėjo, kad Kristen Stewart savo ekrano ir gyvenimo meilę Robertą Pattinsoną apgaudinėjo su filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ direktoriumi Rupertu Sandersu.

Geltonoji spauda ošia pateikdama vis naujų romano versijų ir liudijimų, o istorijos herojai atsiribojo tylos siena. Tuo pačiu verta prisiminti ir kitas žymiausias svetimavimo istorijas, sukrėtusias Holivudą.

Filme „Įkaitas“ susitikę Meg Ryan ir Russellas Crowe atkartojo vaidintą scenarijų. Meg įsimylėjo kolegą ir užmezgė romaną vyrui už nugaros. Deja, nauja meilė netruko ilgai.

Kad aktorius ir politikas Arnoldas Schwarzeneggeris buvo neištikimas savo žmonai Mariai išaiškėjo tik po dešimt metų. Kai jų namų tvarkytojos augančio sūnaus veido bruožai tapo įstabiai panašūs į Arnoldo.

„Oskarų“ prakeikimas veikia – bet tik moterims. Juos „Geriausios aktorės“ nominacijoje gavusios žvaigždės per metus išsiskiria. Iki tol laikyta idealia šeima Reese Witherspoon ir Ryanas Phillippe'as pasuko skirtingais keliais, nes šis neapsikentęs žmonos sėkmės susirado meilužę. Panašus likimas ištiko ir Sandrą Bullock. Vos kelios dienos po gauto apdovanojimo žurnalistai iškapstė, kad jos vyras ją apgaudinėja su eile kitų moterų.

Dainininkė LeAnn Rimes ir aktorius Eddie Cibrian pagarsėjo metę savo sutuoktinius ir kūlversčiais puolę į vienas kito glėbį. Taip pat tuometines antrąsias puses vienas dėl kito metė ir aktoriai Claire Danes ir Billy Crudup. Likimo ironija – vėliau Claire buvo neištikima ir Billy'ui.

Demi Moore iki šiol negali atsigauti po skyrybų su gerokai jaunesniu vyru Ashtonu Kutcheriu. Nuo pat jų santuokos pradžios sklandė kalbos apie Ashtono pomėgį sukti į kairę ir liberalų žmonos požiūrį. Bet pernai rudenį Demi trūko kantrybė. Spaudą apskriejo jo ir blondinės nuotraukos, su jos pasakojimu apie karštą naktį.

Britney Spears ilgą laiką deklaravo, kad nekaltybę praras tik po vestuvių. Kaip tik tuo metu susitikinėjo su berniuku-saldainiuku Justinu Timberlake'u. O vieną dieną išaiškėjo, kad popmuzikos princesė užmezgusi slaptą romaną su choreografu Wade'u Robsonu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis