Įžymybių makiažo triukai idealiam kadrui

Nebyliojo kino aktorių akis apvesdavo stora juoda linija, lūpas nudažydavo taip pat juodai, tik skruostus ryškiai raudonai. Viskas tam, kad gerai atrodytų ekrane. Šiais laikais makiažas gerokai subtilesnis, bet esminė taisyklė liko ta pati. Makiažas filmui ar nuotraukoms gerokai skiriasi nuo kasdienio. Tad jei nori nuotraukoje atrodyti kaip Holivudo žvaigždė – gliaudyk profesionalaus fotomakiažo paslaptis.

1. Įsigyk šviesių perlamutrinių vokų šešėlių. Jais tepk po antakiais, vidinius akių kampučius, duobutę virš lūpų ir sritį virš skruostikaulių. Šiais mažais triukais išryškinsi veido reljefą – nuotraukoje jis neatrodys plokščias, kaip paprastai būna fotografuojant su blykste.

2. Išsirink kreminę pudrą. Pasikliauk ta, kurios tonas labiausiai atitinka tavo natūralų odos atspalvį. Būtinai ja ištepk ne tik veido, bet ir kaklo bei iškirptės sritis, antraip veidas bus kitokio atspalvio ir atrodysi tarsi su kauke.

3. Jei nuotrauka bus spalvota, būtinai naudok skaistalus. Ir nebijok persistengti juos tepdama – turėk omenyje, kad nuotraukoje jų atrodys dvigubai mažiau. Apskritai dažykis kur kas ryškiau, nei esi pratusi, – nuotraukoje net ryškios spalvos nublanksta.

4. Pudruokis sausa arba biria pudra net du kartus. Jei blizga visas veidas arba vadinamoji T zona (kakta, nosis ir smakras), tai rekomenduojama daryti pradedant makiažą ir baigiant.

5. Gerai nudrožk akių pieštuką. Ir brėžk juo linijas per visus viršutinį ir apatinį vokus. Stenkis, kad linija eitų kuo arčiau blakstienų, net per jų tarpelius – blakstienos nuotraukoje atrodys tankesnės. Dažydama blakstienas tušu stenkis šepetėliu braukti ne vertikaliai, o horizontaliai – nudažysi kiekvieną blakstieną. Apatinių verčiau nedažyk – jos gali mesti netinkamą šešėlį ant apatinio voko.

6. Lūpoms labiausiai tiks intensyvaus atspalvio blizgalai. Mat tada lengva įspūdį koreguoti vos vienu brūkštelėjimu, nors ir prieš fotografavimąsi. Lūpų dažais tai padarysi kur kas sudėtingiau – o juk norisi idealaus bei vientiso lūpų kontūro.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis