Neįtikėtina! Jie buvo pora

Holivude antrosios pusės keičiasi greičiau, nei kur kitur. Geltonoji spauda mėgaujasi aprašinėdama naujus romanus ir vis nubraižo schemas kaip niekada akis į akį nesusitikę garsenybės susiję per meilužius. Argi nesmalsu, kas su kuo mezgė romaną prieš dabartines meiles ir karjeros šuolius?

Serialo „Reklamos vilkai“ žvaigždė January Jones ir Ashtonas Kutcheris susitikinėjo nuo 1998 iki 2001 metų. Aktorė vėliau atskleidė, kad buvęs vaikinas nebuvo itin palaikantis ir skatinantis vaidinti. Tačiau, pasak January, jai tai tik suteikė užsispyrimo siekti savo tikslų,

Ne kartą seksualiausių planetos vyru nominuotas Bradas Pittas prieš kone 23 metus buvo įsimylėjęs serialo „Vedęs ir turi vaikų“ blondinę Christina Applegate. Tuomet ji buvo žvaigždė, o jis tik pradedantis aktorius. Deja, Christina jį metė per MTV apdovanojimų ceremoniją.

Ar žinojai, kad Tomas Cruise‘as kažkada buvo berniukas-žaisliukas? Devintame praeito amžiaus dešimtmetyje jis keletą mėnesių susitikinėjo su 16 metų vyresne daininke Cher.

Vyresnės moterys patinka ne tik Tomui, bet ir jo kolegai, „Matricos“ žvaigždei Keanu Reevesui. Jis 2005 metais buvo užmezgęs romaną su 19 metų vyresne aktore Diane Keaton. Viskas prasidėjo vaidinant bendrame filme.

Gražuolę Natalie Portman prieš keletą metų buvo sužavėjęs buvo melancholiškas elektroninės muzikos guru Moby. Deja, romanas truko vos pora mėnesių.

Spėk, kas buvo Justino Timberlake‘o meilė dar prieš Britney Spears> Niekada nepatikėsi – dainininkė Fergie. Tuomet jai buvo 23 metai, o Justinui vos 16. Jie susitiko bendro turo metu (jis priklausė žymiai vaikinų grupei, o ji – merginų).

Filme „8 mylia“ susitikę reperis Eminemas ir aktorė Brittany Murphy negalėjo vienas nuo kito atsiplėšti ir išjungus kameras. Tačiau romanas truko tiek, kiek buvo kuriamas filmas. Po aktorės staigios mirties Eminemas teigė pasiilgstantis jos, nes kažkada buvo labai artimi.

Prieš dvidešimt metų itin karštas romanas liepsnojo tarp ekscentriško daininko Lenny Kravitzo ir daininkės Kylie Minogue. Paklaustas apie jausmus Kyliei Lenny atšovė, kad negali atsispirti gražiausam užpakaliukui, kokį tik gali rasti Britanijoje.

Kai Drew Barrymore buvo 16 metų ji susitikinėjo su devyniolikmečiu Davidu Arquetteu. Paaugliška meilė netruko nė metų, bet po to jie liko draugais. O filme „Niekada nebučiuota“ net suvaidino brolį ir seserį.

Jennifer Lopez traukia blogiukai. Prieš susidėdama su reperiu P. Diddy, ji buvo pora su aktoriumi Wesley Snipesu.

Saldainiukas aktorius Ryanas Reynoldsas kiek daugiau nei prieš dešimt metų susitikinėjo su serialo „Trečias luitas už saulės“ gražuole Kristen Johnston.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis