Žvaigždžių vaistai nuo depresijos

Garsenybes nuotaikų kaita kamuoja gal net dažniau nei paprastus mirtinguosius. Tik nesileisk gandosklaidos įtikinama, kad jos visada saujomis ryja antidepresantus, – kūrybingos asmenybės net ir tokiu atveju sumąsto netipinių išeičių.

Be abejo, būna atvejų, kai net ir patys sumaniausieji bejėgiškai nusvarinę rankas sliūkina pas psichoterapeutus. Tačiau šiuos garsenybių geros nuotaikos receptus tikrai verta išbandyti tamsiuoju metu laiku!

Jimas Carrey
Aktorius viešai prisipažino ilgai kovojęs su depresija. Ir šiandien būtent jai esąs dėkingas už karjerą – užuot kentėjęs, jis savo emocinį skausmą pavertė humoru. Auditorijos juokas bei dėmesys tapo geriausiais vaistais. „Dar meditacija bei sveikas gyvenimo būdas. Aš net beveik nebegeriu kavos“, – priduria Jimas.

Kylie Minogue
Ši smulkutė dainininkė taip pat puikiai žino, kas yra depresija. Užklupta vėžio ir skyrybų su ilgamečiu mylimuoju, ji sunkiai vadavosi iš niūraus gyvenimo periodo. Kol galop sugalvojo išeitį: atsikratė visut visutėlių nuotraukų, kuriose nesišypso. Dar uždraudė sau skaityti blogas naujienas ir specialiai repetuodavo šypseną prieš veidrodį.

Madonna
Ji atrodo geležinė. Apie savo jausmus neatvirauja ir kartais atrodo, kad išvis jiems nepasiduoda. Anaiptol! Liūdesys ir depresija Madonną užplūsta reguliariai. Jaunystėje ji juos gydydavosi vis naujais meilės romanais – būtinai su jaunais vyrukais ir būtinai be jokių rimtų įsipareigojimų. Vėliau rado kur kas veiksmingesnę priemonę – jogą.

Gwyneth Paltrow
„Nesupratau, kas man darosi. Apėmė jausmas, kad mano kūnas man nebepriklauso. Buvau išsiblaškiusi, niekaip nesugebėjau susikaupti“, – taip savo depresiją prisimena garsioji aktorė. Jai išsikapanoti padėjo akupunktūra ir masažas.

Brooke Shields
Liūdesį ir niūrią nuotaiką, užplūdusią po gimdymo, Brooke įveikė parašiusi apie tai knygą labai išraiškingu ir iškalbingu pavadinimu „Tuoj pradės lyti, arba Mano kelionė per depresiją“.

Ashley Judd
Šios aktorės nuomone, geriausi naminiai vaistai nuo nepakeliamo liūdesio – mylimas žmogus ir... maisto ruošimas. „Kai man pasidaro visai visai blogai, einu į virtuvę ir kepu šokoladinius sausainius. Šokolado kvapas ir apskritai pats procesas nuveja visas liūdnas mintis“, – sako ji.

Mandy Moore
„Iš prigimties esu labai pozityvus žmogus. Draugai net vadina mane saulute, – sako aktorė. – Aš – iš tų optimistų, kuriems stiklinė visada puspilnė, bet ne pustuštė. Tačiau kartkartėmis mane apima depresija ir pradedu savęs klausinėti, ar esu laiminga. Tokiais atvejais visada tikinu save, jog esu, ir pradedu rašyti dienoraštį. Juk popierius viską iškenčia.“

Sinead O'Connor
Užklupta depresijos, dainininkė griebiasi palyginti radikalios priemonės – kaskart vos tik pajutusi pirmuosius juodojo periodo simptomus nusiskuta galvą plikai. Beje, visi šį gydymosi būdą išmėginusieji (o tokių yra daug) tvirtina, kad tai be galo veiksminga, padeda tarsi pradėti gyvenimą iš naujo.

Anne Hathaway
Šios aktorės tvirtinimu, geriausiai nuo nuotaikų kaitos saugo sveikas miegas. Ir vakarėliai su draugais: „Net jeigu visiškai neturiu jokio noro kelti kojos iš namų, įveikiu save ir einu.“

Larry Kingas
Garsiausias TV laidų vedėjas, regis, turi viską: šlovę, pinigų, gražią žmoną. Bet visa tai jo neapsaugojo nuo gilios depresijos. Šiandien Larry atvirai pasakoja, kaip išsikapanojo iš nevilties liūno ir netgi tapo savotišku kovos su depresija ambasadoriumi. „Svarbiausia – žinoti, kas tai yra. Su kuo kovoji! Aš perskaičiau begalę literatūros apie depresiją. Aišku, ypač svarbu, kad šalia esantys artimiausi žmonės suprastų, jog tai – ne šiaip prasta nuotaika, kai gali pasakyti: „Viskas gerai, tai praeis". Atvirumas bei nuoširdūs pokalbiai – štai kas gelbsti.“

Audrey Hepburn
Legendinei aktorei blogos nuotaikos protrūkiai tikrai nebuvo retenybė. Tačiau juodžiausias akimirkas ji skaidrino sportuodama! Dviratis buvo idealiausiai Audrey antidepresantas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis