Trumpa ekskursija į Lady Gagos smegenis

Ji – viena labiausiai pritrenkiančių iš kada nors matytų muzikos artisčių. Ir, priešingai nei dauguma taip vadinamų žmonių, moka gyventi pagal principus, vertus šio titulo. Iš dalies ji genijus. Kita vertus, keistuolė. Kas iš tikrųjų yra ta Lady Gaga?

„Aš kaip maža išdykusi fėja, – šaukia Gaga susižavėjusiai miniai išsitiesusi scenoje ant pilvo ir užrietusi kojas į viršų. – Ar žinote, kad ji miršta, jeigu jai neplojate?“

Dėmesio jai reikia kaip oro. To visai nebando neigti ir pati dainininkė. Kaip tikra fėja šou kuria ne tik scenoje, bet ir pasirodydama viešumoje. Pavyzdžiui, į oro uostą atvyksta pasipuošusi ilga vakarine suknele, o į MTV muzikos apdovanojimus – apdaru iš žalios mėsos.

„Paskutinis dalykas, kurio reikia jaunoms moterims, yra dar viena smėlyje besiraitanti popžvaigždė, išsitepusi aliejumi ir glamonėjanti save. Mano įvaizdis nepatiko įrašų leidėjams. Kovojau dėl jo ištisus mėnesius, verkdavau verslo susitikimuose. Mane kaltino pasipūtimu. Jei esi moteris ir žinai, ko nori, tave vadina kale. Bet jei esi vyras ir turi tvirtas nuostatas, tai yra normalu“, – apie kovą už originalų įvaizdį pasakoja Lady Gaga.

Dainininkei iki šiol skaudu kalbėti apie tuos metus, kai vargo mėgindama pradėti dainininkės karjerą. „Muziką kuriu nuo vienuolikos, – pasakoja Gaga, kvalifikuota pianistė, skambinti pradėjusi mokytis ketverių. – Bet labai ilgai teko srėbti mėšlą. Man nuolat buvo kartojama, kad arba esu pernelyg popsinė, arba pernelyg teatrinė ir todėl apskritai niekam netinku.“

Tačiau Lady Gaga savo talentu, darbštumu ir begaliniu užsispyrimu padarė viską, kad dabar būtų superžvaigždė. Ir sustoti ji nežada. Jos tikslas – sukelti popmuzikos revoliuciją, kas pavyko Madonnai prieš 25 metus.

Paklausyk kaip ji dainavo anuomet:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis