Holivudo moksliukai, kurių nė neįtartum

Jie moka kelias kalbas, turi garsių universitetų diplomų, tačiau visai neatitinka moksliukų stereotipų: nenešioja akinių ir nesirenka itin intelektualių vaidmenų.

Nustebsi, bet kovinių filmų žvaigždės Dolpho Lundgreno IQ siekia net 160. Raumenų kalnas iš Švedijos yra baigęs Karališkąjį Stokholmo technikos institutą ir įgijęs chemijos inžinieriaus magistro laipsnį Sidnėjaus universitete.

Natalie Portman yra ne tik talentinga ir graži aktorė. Ji puikiai moka penkias kalbas ir yra baigusi psichologiją Harvardo universitete. Taip pat tęsė studijas Jeruzalės hebrajų universitete.

Mattas Damonas buvo pavyzdingas mokinys ir studentas. Jis Harvardo universitete studijavo anglų kalbą.

Kultinio serialo "Draugai" žvaigždė Lisa Kudrow realybėje neturi nieko bendro su vaidinamu personažu. Kilusi iš medikų šeimos, pati studijavo biologiją ir aštuonerius metus tyrinėjo galvos skausmus.

Gražuolė vampyrų ir vilkolakių žudikė Kate Beckinsale ne iš kelmo spirta ir mokslų pasaulyje. Oksfordo universitete studijavo prancūzų ir rusų literatūrą. Laisvai šneka vokiečių, rusų ir prancūzų kalbomis, o jos parašytos novelės du kartus laimėjo W.H. Smitho jaunųjų rašytojų konkurse.

Komikas Steve'as Martinas nuo 1979 metų rašo noveles, apsakymus, filmų scenarijus. Be to, yra diplomuotas filosofijos profesorius, savu laiku net dėstęs Kalifornijos universitete.

Jodie Foster su pagyrimu pabaigė literatūros studijas Jeilio universitete ir puikiai šneka prancūziškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis