Užkulisių akimirkos iš Patricijos Belousovos kelionės į „Miss international“ konkursą

Iš Japonijoje vykusio tarptautinio grožio konkurso „Miss international“ grįžusi lietuvaitė gražuolė Patricija Belousova žurnalistams sakė, kad į Tekančios Saulės šalį su savimi gabenosi net šešis lagaminus su dešimtimis suknelių.

„Gabenausi 80 suknelių. Buvau atsivežusi vakarinių ir kokteilinių. Dabar net sunku pasakyti. Niekaip nesusiskaičiavau visko, bet vežiausi su savimi 6 lagaminus. Ir dar buvo dvi dėžės su dovanomis mergaitėms ir rėmėjams“, – šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2 kalbės P. Belousova.

Pagrindinę konkursinę suknelę Patricijai siuvo Juozas Statkevičius. Patricija labai išgyveno, kad konkurentės nenumindytų jos puošmenos.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

„Labai norėjau, kad ji būtų saugiai pakabinta. Buvau radusi vieną vietą, bet po to pradėjo eiti merginos ir sakyti, kad tu ją būtinai kažkur perkabink, nes čia gali taip numindyti suknelės apačią su aukštakulniais, kad po to bus labai labai blogai“, – kalbės P. Belousova.

Mergina atskleis, kad prieš konkursą ne vienas organizatorius spėjo, kad gražuolė bus viena iš konkurso favoričių. „Visą mėnesį, ypač prieš patį finalą, man pradėjo sakyti patys rėmėjai, kad būsiu tarp TOP 5 dalyvių. Sakydavo, būk pasiruošusi, kad būsi“, – kalbės P. Belousova.

Patricija Belousova
Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau lietuvaitei konkurse nepavyko užimti prognozuotos aukštos vietos. Patricija sako yra nusivylusi, nes net ir tokiuose konkursuose yra įsigalėjusi korupcija: „Kiekvienas konkursas yra verslas ir visos šalys jau buvo iš anksto numatytos, kurios turi būti TOP 5 arba TOP 15. Liūdna, bet ką padarysi“, – kalbės P. Belousova.

Išskirtinį interviu su Patricija žiūrėkite šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis