Auksinės savaitės mintys iš žvaigždžių lūpų

Būna juk ir tau: pasakai, o paskui net pati stebiesi. Dar sunkiau suvaldyti žodžius, kai esi nuolat stebimas ir fotografuojamas. O Holivudo įžymybės nelabai ir stengiasi tvardytis. Tad kas savaitę rasi auksinių minčių rinkinį.

„Mados pasaulis pavogė mano šypseną,“ – Victoria Beckham paaiškino, kodėl nuotraukose nesišypso.

„Kate Beckinsale šauniai kovojo su vampyrais ir vilkolakiais. Būdama 426 metų amžiaus atrodė įspūdingai,“ – apie savo kolegę leptelėjo Colinas Farrellas, supainiojęs realybę ir filmą.

„Pirmą kartą gyvenime daugiau laiko medituoju nei myliuosi. Bet tik todėl, kad pastaruoju metu praktikuoju labai daug jogos,“ – apie savo intymų gyvenimą rėžė Russellas Brandas.

„Atsidarius durims jis pasuko link mėlyno Bentley, o aš už kampo į metro,“ – kultinio serialo „Mad Men“ žvaigždė Jonas Hammas pasidalijo įspūdžiais apie susitikimą lifte su Jay-Z.

„Taisyklė Nr.1 – visada atrodyti kietai ir stilingai. Taisyklė Nr. 2 – nepamiršk pirmos taisyklės,“ – štai kaip žinias apie stilių savo vaikams perduoda supermodelis Heidi Klum.

„Viskis, ašaros ir cigaretės buvo mano kasdienybė. Pasiilgstu visko, bet ne cigarečių,“ – daininkė Pink apie gyvenimą tapus mama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis