Egidijus Dragūnas apie santykius: beveik visos skyrybos įvyko ne mano iniciatyva

Egidijus Dragūnas – žmogus, kurio pristatinėti nereikia, vieni jį myli, kiti nekenčia, tačiau abejingų šiam vyrui nėra. Tai brangiausiai apmokamas Lietuvos atlikėjas, kurio muzikos klausydamos užaugo jau trys kartos, o koncertai surenka rekordines gerbėjų minias. Skandalistas, mergišius, nepraustaburnis – tokias etiketes klijuoja žiniasklaida, tačiau patys artimiausi vyrą pažįsta kaip nuostabų tėtį, atsidavusį mylimąjį ir patikimą draugą.

Savo asmeninį gyvenimą atkakliai saugantis atlikėjas per daugiau nei 25 metus gyvenimo būdo laidoms yra davęs vos kelis interviu, tačiau šį šeštadienį 17:30 val. išskirtinai LNK laidos „Bus visko“ žiūrovams atskleis slapčiausias asmeninio gyvenimo paslaptis, supažindins su devyniolika metų jaunesne mylimąja Kotryna ir pasidalins, kaip augina savo dešimtmetį sūnų Deividą.

Gruodžio 2-ąją grandiozinį koncertą Kaune, „Žalgirio“ arenoje, surengsiantis grupės SEL lyderis laidoje atskleis, kad renginį, kuriam išleido per pusę milijono eurų, suorganizavo gulėdamas lovoje, vos per penkias minutes. Idėjų ir įkvėpimo iš aplinkos ir sūnaus piešinių pasisemiantis garsus atlikėjas prisipažins, kad vis dėlto nesijaučia išgyvenantis savo aukso amžių: „Aš vegetuoju, jau trejus metus nekuriu muzikos“. Vyras taip pat prisipažins, kad jam ramybės neduoda pastaruoju metu niekaip netylantys konfliktai su teisėsauga ir valstybinėmis institucijomis. Spalio 30 d. teismas priėmė sprendimą patenkinti Teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prašymą panaikinti išduotą statybų leidimą ir liepė nugriauti naujai pastatytą namą Pavilnių regione.

„Per televiziją yra tiek eskaluojama ši tema ir viskas pateikiama taip, lyg aš būčiau išsirinkęs sklypą, kuris man patinka, ir savavališkai pasistatyčiau namą, tačiau taip nėra. Nusipirkau žemę ir tik gavęs statybos leidimą ėmiau statytis namą. O dabar pasigavo kaip kokį triušiuką, sako – o, apie jį daug rašo, parodykim, kaip mes galim susidoroti. Kokį tai pavyzdį rodo iš Lietuvos bėgantiems žmonėms, ar tai skatina investuoti į savo šalį? Ar tai suteikia saugumo jausmą? Mano dešimtmetis sūnus žiūri į mane gailiomis akimis ir klausia: tėti, o jie nugriaus mūsų namą? Tai, kas dabar vyksta, yra aukščiausio lygio teroras, ateina, sako, mes subombarduosim tavo namus, ir dar liepia savo rankomis tai padaryti“, – laidoje „Bus visko“ šį šeštadienį pasakos Egidijus.

Laidoje Egidijus prisipažins, kad jei prieš trisdešimt metų kas nors būtų paprašęs jo ant lapo užrašyti, kaip jo gyvenimas atrodys šiandien, tikriausiai viskas būtų kitaip, greta sėkmingos karjeros, namų židinį kurstytų mylinti žmona, o namuose lakstytų krūva vaikų. Deja, likimas susiklostė taip, kad šiandien Egidijus – vienišas tėtis. Pradžioje, sužinojęs, kad po vienos nakties nuotykio pastojusi moteris laukiasi jo vaiko, nepatikėjo, bet vos tik DNR testas tai patvirtino, Egidijus prisiėmė visą tėvo atsakomybę ir nepabūgo vaiko auginti savarankiškai: „Žinot, būsiu atviras ir sąžiningas – tada nelabai supratau, kur lendu. Tai suvokiau tik po pirmojo mėnesio. Kai mano namuose atsirado dešimties mėnesių vaikas, numečiau 14 kilogramų ir supratau visas vienišas mamas“, – prisipažins garsus atlikėjas.

Egidijaus tėvai santuokoje gyvena daugiau nei keturiasdešimt metų, jų broliai ir seserys taip pat sukūrė tvirtas šeimas. Vyras teigia, kad jei galėtų atsukti laiką atgal, pasistengtų, jog sūnus turėtų ir tėtį, ir mamą. Pasak jo, vaikui gimus, kiekvienas turėtume suprasti, kad privalome gyventi nebe dėl savęs, o dėl savo vaikų. Šiandien dešimtmečiam berniukui motinišką šilumą suteikia Egidijaus mama, o pats vyras prisipažįsta Deividą auginantis giežtai.

„Nėra taip, kad namuose paimu lazdą ir jį terorizuoju, tačiau auginu griežtai. Pas mus labai aiškiai nustatyta, kada yra darbas, o kada poilsis. Jis turi savo pareigas, žino, kad gaus į ausį, jei ryte atsikėlęs neišsivalys dantų, nesusišukuos plaukų. Iš vakaro turi būti tvarkingai suruošti drabužiai. Pats moka su žirklutėmis nusikarpyti nagus, ir tėčiui nereikia to daryti“, – laidoje „Bus visko“ prisipažins Egidijus.

Laidoje Egidijus Dragūnas pasidalins jautriomis šeimos akimirkomis, sūnaus rugsėjo pirmosios vaizdais. Vyras prisimins ankstesnius santykius su moterimis ir skaudžiai vykusias skyrybas: „Neturėjau daug moterų, galėčiau ant vienos rankos suskaičiuoti, kiek jų buvo. Santykiai trukdavo ilgai ir beveik visos skyrybos įvyko ne mano iniciatyva“.

Laidoje vyras pristatys devyniolika metų jaunesnę mylimąją, gražuolę manekenę Kotryną Kozlovaitę ir atskleis, kad šį mergina jam leido suprasti, kokie santykiai turi būti iš tiesų.

Laidą „Bus visko“ žiūrėkite šį šeštadienį 17:30 val. per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis