Žvaigždžių smūgis eksams žemiau juostos

Apdergti eksą ar eksę pasitaikė turbūt kiekvienam. Tačiau viena daryti tai privačiai ir kas kita – viešai. Taip, kad visas pasaulis išgirstų.

Sunku patikėti, bet būtent taip ką tik pasielgė ne kas kitas, o džentelmeniškasis Benas Affleckas. Duodamas interviu spalio mėnesio žurnalui „Details“ jis prisipažino, jog metas, kai susitikinėjo su gražuole Jennifer Lopez (ir vos jos nevedė!), buvo žemiausias nuopuolis jo gyvenime. „Tai buvo tikras annus horriblis. Santykiai su Jennifer, nevykę filmai – dėl viso šito žmonės mane pradėjo laikyti begalviu diletantu“. Benas – ne pirmas ir tikrai ne paskutinis, viešai pažeminęs buvusį mylimą žmogų. Štai dar keli garsiai nuskambėję perlai.

Režisierius Guy Ritchie ir dainininkė Madonna
Seksą su Madonna Ritchie prilygino „glamonėms su kaulo gabalu“. Dainininkė neliko skolinga: 2009-aisiais per interviu ji pasidžiaugė, esą kaip gerai, kad „sunkios“ santuokos metu galėjo susitelkti į darbą, – priešingu atveju būtų nušokusi nuo kokio daugiaaukščio.

Supermodelis Christie Brinkley ir Peteris Cookas
Net ir praėjus ketveriems metams nuo skyrybų buvęs vyras (beje, santuokos metu užmezgęs romaną su nepilnamete) nepraleidžia progos išvadinti Christie „narcisistine egomaniake“ ir „antrarūše dėmesio ištroškusia selebrete“.

Dainininkai Johnas Mayeris ir Jessica Simpson
Johno lovoje turbūt pabuvojo pusė Holivudo moterų. Tačiau būtent Jessica nusipelnė ypatingos citatos: „Man ši mergina – tai narkotikas. Taip, ji lyg kokainas... Mūsų seksualiniai santykiai buvo visiška beprotybė. Napalmas, seksualinis napalmas.“

Aktoriai Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
Lyg Jennifer būtų buvę maža jo išdavystės, per vieną interviu Bradas dar paaitrino jos skausmą: „Man tapo aišku, kad ieškau vaidmens filme apie įdomų gyvenimą, bet pats tokio negyvenu. Manau, mano santuoka buvo su tuo susijusi. Tiksliau, mėginimas apsimesti tuo, kas nesu“.

Aktoriai Roseanne Barr ir Tomas Arnoldas
Po ketverių santuokos metų porelė taip pasiaiškino santykius, kad apie tai iki šiol sklando legendos. Kai Tomas pasityčiojo iš Roseanne gabaritų, esą jos tatuiruotė „Tomo Arnoldo nuosavybė“ padariusi jį ketvirtos pagal dydį nekilnojamosios nuosavybės Kalifornijoje savininku, aktorė atkirto trumpai: o jo mažas penis. Ir tada Tomas ištarė bene garsiausią savo frazę: „Didžiajame Kanjone net ir „Boeing 747“ atrodo nykštukas“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis