Kaip įžymybės maskuoja savo trūkumus

Jos dažnai renkamos ne tik stilingiausiomis, bet ir gražiausiomis Holivudo aktorėmis. Netobulo veido garsenybės nepasidavė spaudimui trūkumus taisyti plastinėmis operacijomis ir net pavertė juo privalumais. Svarbu parinkti tinkamą šukuoseną!

SARAH JESSICA PARKER žino, ką reiškia didelė nosis. Pasak aktorės, ji ypač pastebima, kai plaukai ištiesinti ir yra lygios monochrominės spalvos, o nosį puikiai maskuoja kelių tonų gausios garbanos. Į purumo teikiančius plaukų modeliavimo produktus investuoti tiesiog būtina!

LUCY LIU savo labai aukštą, plačią ir iškilią kaktą pridengia ant šono šukuodama masyvius kirpčius. Jie optiškai „sulaužo“ platų kaktos stačiakampį, o asimetriškas šukavimas švelnina veido bruožus.

JENNIFER ANISTON kampuotą smakrą dangsto daugybe plaukų sluoksnių ir... persistengia. Jo aštrumui paslėpti pakaktų laisvai krintančių nerūpestingai šukuojamų trumpų arba pečius siekiančių šukuosenų. Jokiu būdu plaukai negali būti sulig smakru!

KATE HUDSON rado atsakymą į vedantį iš proto klausimą, kaip paslėpti atlėpusias ausis. Ji renkasi tik pečius siekiančias lengvai krintančias bangas – pro tokią masyvią šukuoseną niekada išdavikiškai nekyščios ausų galiukai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis