Žvaigždžių atžalos: Obuolys, Mėlynasis Angelas, Draugelis Lokys...

Neseniai pats tėčiu tapęs dainininkas Robbie Williamsas net išraudo pakliuvęs į nepatogią padėtį: aktorės Gwyneth Paltrow dukrą netyčia pavadino Melionu, nors tikrasis mergaitės vardas – Apple (išvertus iš anglų kalbos – Obuolys).

Ne, tai – ne tas atvejis, kai angliškas vardas tik mūsų lietuviškoms ausims skamba keistai. Mergaitė, kuri atsiliepia pašaukta Obuoliu, keistai skamba ir anglakalbiams, netgi žvaigždėms.

Gwyneth Paltrow su šeima buvo pakviesti į Robbie Williamso vakarėlį. Ir kai aktorė priėjo prie šventės šeimininko kartu su dukra, Robbie mandagiai paklausė: „Ar mažasis Melionas norėtų obuoliuko?“.

„Tikrai susimoviau! Aš tiesiog susipainiojau. Bet taip jau nutinka jei žmogus turi tokį kvailą vardą. Turėtumėte apsaugoti savo vaikus nuo to“ – ragina Robbie. Pats dainininkas savo naujagimę pavadino Theodora Rose.

Virtuvės guru Jamie Oliverio žmona, buvusi manekenė Jools laikosi visiškai kitokios nuomonės. Ji tėvus ragina pasitelkti daugiau fantazijos renkant vardus vaikams. Ir rodo pavyzdį. Trijų dukterų vardai: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow, o sūnaus – Buddy Bear.

Keistais vardais savo vaikus įžymybės vadindavo ir anksčiau. Štai kompozitorius ir muzikantas Frankas Zappa atžalas pavadino Moon Unit, Dweezil, Ahmet Emuukha Rodan ir Diva Thin Muffin Pigeen. Šie neatsiliko nuo garsiojo tėtušio. Zappa'os vaikaičių vardai ne ką mažiau neįprasti.

Kitos žvaigždės, nepagailėjusios fantazijos vaikų vardams:

* Elle Macpherson ir Arpado Bussono sūnus – Aurelius Cy.

* U2 gitaristo The Edge ir Aislinn O'Sullivan dukra – Blue Angel.

* Dainininkės Geri Halliwell dukra – Bluebell Madonna.

* Toni Braxton sūnūs – Diesel Ky ir Denim Cole.

* Stingo dukra – Fuchsia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis