Žvaigždžių triukai slepiant nėštumą

Ar žinai, kodėl viena „Hermes“ rankinė gavo Kelly vardą? Būtent šia rankine didėjantį pilvuką nuo papracų dangstė Monako princesė Grace Kelly. Iki šiol kai kurios žvaigždės išmaniai slepia nėštumą kaip galima ilgiau.

Štai dainininkė Adele šią vasarą apstulbino ir gerbėjus, ir papracius: apie nėštumą paskelbė tik besibaigiant septintam mėnesiui. Kodėl niekas to nepastebėjo anksčiau? Rubensiškų formų ir įstabaus balso dainininkė ir iki nėštumo dažniausiai rinkdavosi klasikinius puošnius apdarus, slepiančius jos apvalias formas. Todėl dar viena juoda laisvai krentanti suknelė scenoje niekam nesukėlė pašalinių minčių.

Jennifer Garner ir antrą, ir trečią savo nėštumą taip pat gana ilgai slėpė sumaniai parinktais drabužiais: siauručiai džinsai, laisvos tunikos ir siauras nesusegtas švarkelis ant viršaus – štai ir patikimiausia maskuotė!

Jessicai Albai gana ilgai pavyko nuslėpti, kad po širdimi nešioja antrąją dukrelę, aplinkinių dėmesį nukreipiant kitur. Jos firminis triukas – laisvi rūbai, švarkelis ir gili gili iškirptė. Na kas gi regėdamas tokią pagundą, dar žvilgčios žemiau?

Beyonce nėštumas apskritai buvo virtęs kone detektyvu, ir net akivaizdžiai didėjant žvaigždės pilvui, kurį ji noriai demonstravo visur ir visada, abejota: argi tikrai ji nėščia? Viena vertus, gandus apie netikrą nėštumą vis pakurstydavo dainininkės aplinka. Kita vertus, Beyonce visą nėštumą rengdavosi taip ryškiai ir seksualiai, kad net ir nužvelginėjant ją nuo galvos iki kojų žvilgsnis rasdavo įdomesnių vietų, kur nukrypti nuo pilvo: blizgučiais žaižaruojančios suknelės, mini sijonai, apnuoginantys tobulas, svaigaus aukščio aukštakulniais apautas kojas, galiausiai spinduliuojančios ir išraiškingos būsimos mamos akys.

Kartais žvaigždžių nėštumą padeda paslėpti ir režisieriai. Ypač kai kuriamas serialas, kurio scenarijuje nenumatytas nei aktorės nėštumas, nei laikinas jos pasitraukimas iš veiksmo. Smalsu, kaip jie tai padaro?

Pasirodo viskas paprasta: parenka tinkamą filmavimo kampą, filmuoja iki pusės ar pastato aktorę už komodos, pertvaros, kitų daiktų, dengiančių jos juosmenį – tai tik dalis išeičių.

„Grei anatomijos“ žvaigždė Ellen Pompeo šeštajame sezone filmavosi nėščia. Filmo kūrėjai džiaugėsi, kad šį kartą išsisukti gana paprasta: daugiau scenų, kai Meredit Grei apsirengusi laisva chirurgo chalatą, daugiau epizodų, kai filmuojamas tik aktorės veidas – ir net tikri gydytojai nesusigaudytų, jog čia kažkas ne taip.

O jei dar kartą peržiūrėtum penktąjį „Sekso ir miesto“ sezoną, tikriausiai nė neįtartum, jog Sarah Jessica Parker, vaidinusi Carrie Bradshow, iš tikrųjų laukiasi pirmagimio. Superstilingos, bet plačios suknelės, nekėlė nė menkiausių abejonių, jog aktorė po jomis – jau toli gražu nebe liaunutė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis