Įspūdinga Jennifer Lopez kaina

Nuo paprastos Bronkso mergaitės iki pasaulinio lygio žvaigždės – Jennifer Lopez tikrai nusipelnė visko, kuo šiandien gali džiaugtis ir didžiuotis. Būti viena iš gražiausių ir garsiausių pasaulio moterų tikrai malonu: nesibaigiančios kelionės, nuolatos supanti prabanga, gerbėjų dėmesys ir tiesiog pasakiški honorarai. Tačiau už viską reikia mokėti! Įdomu kiek?

KIEK KAINUOJA JENNIFER IŠVAIZDA?

Galime nesustodamos kartoti, kad vidus svarbesnis nei išorė, bet kam meluoti? Juk milijonai į žvaigždžių kišenes kapsi ne vien dėl išskirtinių talentų. Nuolatinės investicijos į savo grožį – Jennifer kasdienybė. O pinigų ji tam tikrai negaili...

Grožio procedūros

Pats brangiausias pasaulyje veido kremas „de la Mer“ - geriausias daininkės draugas. Vienas buteliukas šio stebuklo kainuoja tūkstantį dolerių, o Jennifer juo tepasi visą kūną. Tačiau išlaikyti tobulą odos grožį padeda ne tik kremukas, bet ir visas būrys specialistų. Manai, kad ši scenos gražuolė kiekvieną dieną lankosi grožio salonuose? Tikrai ne! O kam gaišti savo brangų laiką, jei salonai patys atvyksta į namus!

Lopez kerpa garsusis stilistas Oribe, kurio paslaugų kainos prasideda nuo 15 tūkst. dolerių, makiažą daro Scott Barnes, o geriausia Holivudo antakių korekcijos meistrė prisipažino, kad yra pasiruošusi atšaukti visų savo klientų vizitus ir tą pačią minutę lėkti pas Jennifer. Toks atsidavimas turi savo kainą: vienos antakių korekcijos suma baigiasi trimis nuliukais.

Apranga

Apsipirkinėja Lopez tikrai ne taip, kaip paprasti mirtingieji: dėl jos apsilankymo prabangiausios parduotuvės užveria duris kitiems klientams. Ir nėra čia ko stebėtis, nes vos per valandą daininkė pasiruošusi išleisti 20–30 tūkst. dolerių.

Kai esi pasaulinio lygio žvaigždė, pinigų savo aprangai tikrai negaili: apatinių drabužėlių komplektuko kaina – 2 tūkst. dolerių, paprastutė kasdienė suknelė – apie 7 tūkst. dolerių, vakarinės suknelės – nuo 17 tūkst. dolerių, o mėgstamiausių šinšilos kailininkų kaina prasideda nuo 60 tūkst. dolerių. Turint omenyje tai, kad visiems drabužiams skirtos ne spintos, o ištisi kambariai – sumelė susidaro tikrai įspūdinga.

Prabangūs blizgučiai

Jennifer brangenybių kolekcija verta dėmesio: kryželis su rubinais – 20 tūkst. dolerių, auskarai su trijų karatų deimantais – 40 tūkst. dolerių, Beno Afflecko dovanota apyrankė – 50 tūkst. dolerių, pora laikrodukų su deimantais – dar 100 tūkst. dolerių. Visos kolekcijos pažiba neabejotinai yra 5 karatų rožinis deimantas, kainuojantis milijoną dolerių. Jį, beje, taip pat padovanojo Affleckas.

Tiesa, už dovaną Jennifer neliko skolinga: daininkė pasikvietė į svečius fotografą (fotosesijos kaina 75 tūkst. dolerių), įsiamžino nuoga ir įteikė tokią dovanėlę dosniajam buvusiam draugui. Verta tokia nuotrauka milijono ar ne – spręsk pati.

KIEK KAINUOJA JENNIFER GYVENIMO BŪDAS?

Pasirūpinti vien savo išvaizda nepakanka. Kai esi žvaigždė, pinigus tenka leisti prabangiems namams, kelionėms, viešbučiams ir aptarnaujančiam personalui, be kurio apsieiti tiesiog neįmanoma.

Kasdieniai pagalbininkai

Lopez mėgsta, kad ją aptarnautų greitai ir svarbiausia – kokybiškai. Žvaigdžė turi du asmeninius asistentus patiems įvairiausiems darbams, net keletą stilistų, asmeninius virėjus, jogos mokytoją ir visą būrį niekur nesitraukiančių asmens sargybinių. Kiekvienas iš jų gauna keturženkles sumas. O dar Jennifer turi auros gydytoją, kuri gydo daininkę kristalais, esą padedančiais atgauti dvasinę pusiausvyrą. Pasirodo, auros kaina šiais laikais nėra labai didelė – vos 100 dolerių už seansą.

Jennifer apartamentai

Kaip ir dera tikrai žvaigždei, Jennifer turi ne vieną namą. Esantis Majamyje (8 miegamieji, 12 vonios kambarių, 11 gyvenamųjų kambarių) kainavo beveik 12 milijonų dolerių, vila Holivude kainavo kuklius 5 milijonus dolerių, bet dainininkė visiškai naują namą nusprendė pertvarkyti ir išleido daugiau, nei sumokėjo už patį namą.

Kartais žvaigždei tenka apartamentus išsinuomoti. Savaime suprantama, viskas turi būti tik aukščiausios kokybės, o kokybė, kaip žinia, kainuoja brangiai: pradedant nuo 16 tūkst. dolerių per mėnesį.

Laisvalaikis ir poilsis

Maitinasi Jennifer tik prabangiausiuose restoranuose. Pavyzdžiui, Niujorko restorane „Pearl“ ji užsisako šampano už 5 tūkst. dolerių, nors pati nė lašo negeria, o Los Andželo restorane „Mr.Crow“ įprastos vakarienės dviem žmonėms kaina siekia 10 tūkst. dolerių.

Kad išlaikytų tokią klientę kaip Jennifer, restoranų savininkai pasiryžę beveik bet kam: kartą vieno restorano darbuotojai buvo išstatyti ratu, kad sudarytų gyvą sieną ir apsaugotų nuo fotografų, kol daininkė romantiškai vakarieniavo su buvusiu draugu Chrisu Juddu.

Po to, kai skaniai pavakarieniauja, Jennifer grįžta pailsėti į viešbučio kambarį, kurio nuomos kaina prasideda nuo 2 tūkst. dolerių už parą. Beje, viešbučių kambariams keliami tam tikri reikalavimai: visas interjeras turi būti baltos spalvos ir apartamentuose privalo būti daug žvakių.

Net Jennifer šuo gyvena kaip princas: kelionių metu jam išnuomojamas atskiras kambarys, šuniukas turi kasdienes treniruotes ant bėgimo takelio, o vakarais jam daromas atpalaiduojamasis masažas.

Automobiliai

Jennifer daug keliauja, todėl savais automobiliais naudojasi gana retai. Ir vis dėl to, jos garažą puošia Jaguaras už 100 tūkst. dolerių, Aston Martin, kainavęs 150 tūkst. dolerių ir prabangusis Bentley už 370 tūkst. dolerių.

Toks tas „paprastas“ ir „kuklus“ šiuolaikinių žvaigždių gyvenimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis