Išgarsėti užpakaliuku – šlovė ar kuriozas?

Praėjo tie laikai, kai žvaigždės išgarsėdavo tik savo unikaliu balsu ar aktorytės talentu. Juk į šlovės Olimpą galima prasimušti ir kitomis savybėmis ar... kūno vietomis!

Kembridžo kunigaikštienės sesuo Pippa Middleton išgarsėjo per vieną dieną: užteko žaviai pamergei kartą pasilenkti, kad paimtų nuotakos šydą, ir jos užpakaliukas akimirksniu išgarsėjo visame pasaulyje. Na taip, išgarsėjo ir pati Pippa, bet vis dėlto užpakaliukas – labiau.

Juokas pro ašaras, bet apie simpatišką Pippos veidą niekas nė nekalba, o mados kaizeris Karlas Lagerfeldas netgi ciniškai pakomentavo: „Ši mergina dailesnė iš užpakalio“. Žiniasklaida iki šiol nenusičiupo nė vienos šmaikštesnės ar šiaip įdomesnės Pippos Middleton frazės – kalbama, todėl, kad mergina itin atsargiai bendrauja su žurnalistais. Ir vis dėlto visai neseniai pasirodžiusios jos knygos „Celebrate with Pippa Middleton“ puslapiuose jaunėlė Middleton tarė savo kandų žodį: „Iš tiesų keista išgarsėti visame pasaulyje per savo seserį, svainį ir užpakalį“.

Beje, Pippa Middleton – anaiptol ne viena žvaigždė, kurios užpakaliukas išgarsėjo pirmiau nei veidas.

Aktorės ir dainininkės Jennifer Lopez užpakaliukas laikomas vienu gražiausių Holivude. Jis apdraustas 27 mln. JAV dolerių. Stiliaus žinovai tikina, kad būtent Jennifer Lopez grąžino į madą rūbus, kurie ne slepia, o pabrėžia apatinius žandukus.

Modelis, buvusi Hugh Hefnerio mergina Dolly Madison 1 mln. dolerių apdraudė savo krūtis. „Jei kas nors nutiktų mano krūtims, keletą mėnesių turėčiau nedirbti ir veikiausiai prarasčiau apie milijoną. Taigi manau, kad tai padengtų mano nuostolius. Krūtys – pagrindinis mano pinigų darymo įrankis“, - žodžių į vatą nevynioja žvaigždutė. O šou pasaulio pažiba Madonna savo krūtis įvertino net 2 mln. JAV dolerių.

Tokia pat suma, 2 mln. dolerių, Rihanna apdraudė savo kojas: „Aš sportuoju su treneriu. Tobulinu savo rankas. Nenoriu vyriškų, raumeningų rankų. Dailinu ir savo užpakaliuką – man jis patinka. Bet vis dėlto mano kojos yra pagrindinis mano privalumas. Tiesiog iš proto einu dėl jų“, - savo kozirius atskleidžia hito „Diamonds“ atlikėja.

Savo dailiomis kojomis didžiuojasi ir „Victoria‘s Secret“ angeliukų veteranė Heidi Klum. Jas įkainojo 2,2 mln. dolerių. Beje, dešinioji jos koja yra vertinama didesne suma nei kairioji – todėl, kad ant pastarosios yra nedidelis randas. Na, o sudėjus sumas, kuriomis įvertintos Rihannos ir Heidi kojos, gautume sumą, kuria vertinamos scenos močiutės Tinos Turner kojos – jas energingoji Tina apdraudusi 3,2 mln. dolerių.

Kojas draudžia ne tik moterys. Futbolo žvaigždės Davidas Beckhamas savo kojas apdraudęs 70 mln. JAV dolerių, o Cristiano Ronaldo – dvigubai didesne suma, 144 mln. dolerių. Nenuostabu – abu iš savo kojų stiprumo uždirba milijardus. Nors, aišku, žinant jų pomėgį puoštis ir stebinti futbolo aistruolius savo stilingu įvaizdžiu net ir tada, kai suplukę laksto po aikštę 40-tą rungtynių minutę, veikiausiai ir kojų grožis – ne paskutinėje vietoje.

„Darbo įrankių“ netekti bijo ir kiti garsūs atlikėjai: „Rolling Stones“ gitaristas Keithas Richardsas 1,6 mln. dolerių sumai apdraudęs savo rankas, Bruce Springsteen ir Rodas Stewardas 6 mln. dolerių – savo balso stygas.

Aktorė America Ferrera visiškai neatitinka holivudonių grožio standartų. Bet ne tuo ji ir išgarsėjo. Nuoširdi šypsena ir sniego baltumo dantys paperka ir žiūrovus, ir reklamos užsakovus. Štai kodėl kompanija „Aquafresh“ jos šypseną apdraudė 10 mln. JAV dolerių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis