Interviu su „Liežuvautoja“ žvaigžde Leighton Meester

26 metų Leighton – Paryžiaus, New Yorko ir kitų garsiausių miestų podiumų pažiba, „Missoni“ ir Vera Wang kvepalų veidas ir tiesiog aktorė, kurią žino tikriausiai kiekviena mergina. Tačiau jai visa tai nesvarbu: „Tik pasitikėjimas savimi daro moterį stilinga. Pasitikėjimas – seksualiausias dalykas pasaulyje“ - tvirtina serialo „Liežuvautoja“ žvaigždė Leighton Meester.

Ar tavo personažo Blair apranga nors kiek panaši į tą, kurią pati vilkėjai mokyklos laikais?

Ne! Blair tikrai neapsivilktų to paties paltuko ar batelių du kartus. O aš jauystėje apskritai turėjau porą džinsų ir nešiojau juos paeiliui. Ir Prada rankinės tokiame amžiuje nebūčiau sau leidusi... Aš taip nemėgau persirenginėti, kad fizinio lavinimo pamokoje sportines kelnes maudavausi tiesiai ant džinsų!

Žiniasklaidoje pasklido nuotraukos, kuriose tu užfiksuota paplūdimyje su savo vaikinu. Ar tau patinka, kaip atrodai su bikiniu?

Pažįstamas režisierius man neseniai pasakė: „Žinai, neseniai pažiūrėjau savo senas nuotraukas, kuriose aš paplūdimyje – atrodžiau jose fantastiškai. Ir pagalvojau: kaip gi mes mėgstame prisigalvoti sau įvairiausių sunkumų. Ir tu po trisdešimties metų vėl pažvelgsi į šias nuotraukas ir pagalvosi: „Įdomu, kodėl aš kompleksavau? Juk taip gerai atrodžiau!“ Taigi, dabar aš patenkinta savimi.

Ar norėtum ką nors savyje pakeisti?

Norėčiau būti stipresnė ir lankstesnė. Taip pat galėčiau pasakyti: „Šaunu, jei kojos bus plonesnės, o plaukai – storesni“. Visuomet norisi ką nors pakeisti, bet reikia išmokti save mylėti. Žiūriu į savo senas nuotraukas ir galvoju: „Oho, koks spoguotas smakras“. Bet negi kalsi save prie kryžiaus dėl tokių niekų? Spuogeliai dings, atsiras raukšlių...

Šiandien tu be makiažo. Nebijai, kad fotografai tave užfiksuos taip atrodančią?

Tegul kad ir milijoną nuotraukų padaro! Jausmo, kai gali eiti gatve švariu, nepridažytu veidu, nekeisiu į nieką! Pati sau sakau: „Štai čia turiu dėmelę, po akimis pajuodę ratilai, blakstienos trumpokos, bet juk reikia pratintis prie savo tikrosios išvaizdos!“ Ir nėra buvę, kad pamačiusi moterį be makiažo, pradėčiau ją kritikuoti. Savaime aišku, kad tušas ir skaistalai prideda žavesio. Tačiau dauguma mano pažįstamų vyrų tvirtina, kad jie renkasi merginas, naudojančias kosmetiką minimaliai.

Kada tu jautiesi seksuali?

Būdama ant scenos, kuomet dainuoju. O dar man patinka įsijungti muziką ir gulėti priešais židinį, visiškoje vienumoje. Hmm... Manote, keista, kad jaučiuosi seksuali būdama vienumoje? O aš manau, kad tai visai normalu. Na, o jei kalbėtume apie seksualią aprangą, tuomet nėra nieko patrauklesnio nei maža juoda suknelė. Taip, aš renkuosi tą aprangą, kuri leidžia parodyti kojas.

Serialas „Liežuvautoja“ jau baigėsi. Kaip dėl to jautiesi?

Gerai, kad jis baigėsi pačioje populiarumo viršūnėje. Aš jau pasiruošusi imtis naujos veiklos, judėti tolyn. Žinoma, bus nepaprasta atsiskirti nuo savo personažo, nes kol kas manyje mato tik Blair. Bet aš pažadu, kad artimiausiu metu nė už ką nesutiksiu vaidinti turtingos merginos iš aukštuomenės. Ir aš niekuomet nepamiršiu „Liežuvautojos“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis