Michael Douglas: gerklės vėžiu susirgau nuo kunilingo

Apie tai, kad serga gerklės vėžiu, Michael Douglas sužinojo 2010 rugpjūčio mėnesį. Medikai manė, kad ligą iššaukė ilgalaikis rūkymas ir alkoholio vartojimas, tačiau paskutinio interviu laikraščiui The Guardian metu, aktorius pareiškė, kad priežastis – žmogaus papilomos virusas (ŽPV), perduodamas lytiniu būdu. Konkrečiu Dougles`o atveju, kaltas buvo oralinis seksas su moterimi!

Tokia netikėta žinia paaiškėjo visai netyčia. Žurnalistas paklausė aktoriaus, ar jis nesigaili dėl rūkymo ir alkoholio vartojimo, o pastarasis atvirai pareiškė: „Ne. Nes nesigilinant į detales, šį konkretų vėžį sukelia ŽPV, kuris kartais yra perduodamas kunilingo metu“.

Michael`o sveikatos problemos prasidėjo po to, kai jo vyresnysis sūnus iš pirmos santuokos buvo nuteistas dėl narkotikų laikymo ir platinimo. Aktorius prisipažino, kad iš pradžių dėl ligos kaltino stresą. „Aš labai nerimavau, kad būtent stresas iššaukė ligą. Bet ne, vėžį išprovokavo lytiškai plintanti liga. Ir jeigu vėžys jau yra, kunilingas – taip pat geriausias vaistas nuo jo“.

Medikai teigia, kad Douglas sirgo ketvirtos stadijos vėžiu. Holivudo žvaigždė po chemoterapijos ir spinduliavimo kursų neteko daugiau kaip dvidešimties kilogramų, tačiau jau dveji metai yra sveikas. Žiniasklaidoje būta pranešimų, jog M. Douglas`as gydėsi nuo sekso priklausomybės, tačiau pats aktorius tokius gandus neigia ir tikina, jog reabilitacijos klinikoje lankėsi dėl alkoholizmo.

Paviešinus šį interviu, aktoriaus atstovas spaudai suskubo neigti pateiktą informaciją. Anot jo, apie oralinį seksą Michaelas kalbėjo kaip apie vieną iš galimų rizikos faktorių, tačiau neturėjo omenyje savo paties atvejo. Tačiau laikraštis The Guardian paviešino garso įrašo ištrauką ir toliau tvirtina, kad aktorius kalbėjo konkrečiai apie savo ligos priežastis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis