Kaip atrodyti liekniau: žvaigždžių paslaptys

Po kelių dienų laukia svarbus renginys ir tie pora papildomų kilogramų, kurie šiaip gal ir nebadytų akių, staiga tampa didžiausiu galvos skausmu! Žvaigždėms ši situacija tikrai pažįstama. Kokios priemonės jas išgelbėja?

Patarimas Nr.1: Heidi Klum
Heidi mirksta druskos vandenyje. Svarbiausia, kad vandens sudėtyje būtų magnio sulfato, kuris puikiai šalina skysčius iš organizmo ir taip sumažina patinimą. Pati Heidi teigia, kad pakanka 15-os minučių trukmės procedūros ir figūra atrodo geriau!

Patarimas Nr.2: Jennifer Aniston
Jennifer uždraudžia sau „lėtuosius“ angliavandenius (t.y. miltinius gaminius ir saldumynus), o taip pat ir sūrius bei pieno produktus bent jau dieną iki svarbaus renginio. Cukrus ir druska sulaiko audiniuose skysčius ir žaibiškai padaro kūno formas putlesnes, o pieną ir sviestą suaugusiųjų organizmas lėtai įsisavina.

Patarimas Nr.3: Elizabeth Hurley
Elizabeth renkasi strategiškai teisingą maistą: dieną „x“ pusryčiams suvalgo sultingą vaisių (idealiausiai tiks melionas arba arbūzas), pietums ir vakarienei pasilieka kuklią porciją vištienos su salotomis ir daržovėmis (ne šakniavaisinėmis). Tarp valgymų pasmaguriauja šaukšteliu medaus arba žemės riešutų aliejaus. Geria be išimties tik negazuotą vandenį ir arbatą be cukraus.

Patarimas Nr.4: Jennifer Lopez
Pasak Jennifer, lengvas įdegis padeda „nuimti“ keletą papildomų centimetrų, o teisingai paskirstytas bronzinio įdegio kremas padeda „nulipdyti“ reikiamas formas. Tam paprasčiausiai tereikia tamsesniu tonu patepti išorines ir vidines šlaunų sritis, viduriuką palikti neliestą ir drąsiai gali viešai demonstruoti savo gražias kojas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis