Pačios pavojingiausios dietos

Praktiškai kiekviena garsenybė turi savo patikrintą ir veiksmingą dietą. Įprastai žvaigždžių pamėgtos dietos yra labai drastiškos, nes svorio numesti reikia per labai trumpą laiką. Tačiau medikai perspėja, kad garsenybių išpopuliarinti ekstremalūs lieknėjimo metodai ne tik nepadės amžiams atsikratyti papildomų kilogramų, bet ir pakenks sveikatai.

LAŠELINĖS DIETA

Kas tai: tiesiai į veną reguliariai lašinamas vitaminų kokteilio tirpalas, kuriame gausu vitamino B, vitamino C, magnio ir kalcio. Tirpalas suteikia energijos išsekusiam organizmui. Itin mėgstamas garsių vakarėlių liūtų, tokių kaip Rihanna.

Britanijos dietologų asociacija perspėja: tik medikai gali paskirti gydymą lašelinėmis. Jei lašalines naudoji tam, kad palaikytum energiją, kuomet esi apribojusi maistą arba kitaip nualinusi organizmą, gali stipriai pakenkti savo sveikatai. Galvos svaigulys, bendras silpnumas, venų uždegimas, anafilaksinis šokas... Tai tik keletas galimų šalutinių poveikių.

VAMZDELIO DIETA

Kas tai: per vamzdelį, kuris į skrandį įvestas per nosį, 10 dienų pumpuojamas baltymų ir naudingų maisto medžiagų kokteilis. Per parą – du litrai. Daugiau nieko nevalgoma. Ši dieta labai paplitusi modelių tarpe.

Britanijos dietologų asociacija perspėja: dešimt dienų badavimo organizmui yra sunkus išbandymas. Tačiau baisu ne vien tai. vartojamas kokteilis neturi jokių skaidulų, kurios būtinos virškinimo sistemai, todėl dietos metu teks nuolat naudoti laisvinamuosius.

ŠEŠIŲ SAVAIČIŲ DIETA arba OMG dieta

Kas tai: šešias savaites rytas prasideda nuo mankštos, tuomet leidžiama išgerti puodelį kavos, o po 3 valandų - pavalgyti. Negalima valgyti jokių vaisių, o baltymų dietiniai kokteiliai būtini. Kas vakarą reiktų mirkti ledinėje vonioje, taip paskatinant medžiagų apytaką.

Britanijos dietologų asociacija perspėja: visiškai absurdiška ir niekuo nepagrįsta dieta. Sportuoti reikia, bet pusryčiai taip pat turėtų būti valgomi. Jie būtini gerai savijautai. Tik kava gali paskatinti skrandžio rūgštingumo padidėjimą.

DUKANO DIETA

Kas tai: tai keturių fazių dieta, kuri prasideda visišku angliavandenių atsisakymu ir vien baltymų vartojimu pirmas dešimt dienų. Taip skatinant staigų svorio metimą. Tarp dietos gerbėjų yra nemažai garsenybių, kaip Gisele Bundchen ir Jennifer Lopez.

Britanijos dietologų asociacija perspėja: angliavandenių, riebalų ar baltymų visiškas atsisakymas kenkia sveikatai. Ypač ilguoju laikotarpiu. Tai gali paskatinti ankstyvą osteparozės atsiradimą ar kepenų veiklos sutrikimus. Šalutinis dietos efektas – vidurių užkietėjimas, silpnumas, blogas kvapas iš burnos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis