Holivudo peštynės: 5 garsiausi konfliktai tarp moterų

Kai susipeša moterys, įžeidinėjimams ribų nebūna: kliūna ir dėl svorio, ir dėl vyrų ir tiesiog dėl gyvenimo būdo. Žvaigždžių karuose taisyklės negalioja! Be to, tai puikus būdas priminti apie save visuomenei.

Mariah Carey ir Nicki Minaj


Nuotraukos: Scanpix/AFP ir Reuters

Saldžiabalsė Pop žvaigždė ir skandalingoji reperė susipyko 2012 metais, kuomet abi teisėjavo muzikiniame „American Idol“ projekte. Vienos perklausos metu Nicki pasirodė, kad Mariah elgiasi arogantiškai, todėl nesusilaikiusi kreipėsi į ją žodžiais „Jos didenybe“. Negana to, įsiutusi ji pažadėjo išmesti Mariah iš projekto ir netgi nušauti! Mariah, regis, rimtai išsigando, todėl kurį laiką visur vaikštinėjo su keliais apsauginiais. Galiausiai prodiuseriai nusprendė iš projekto nedaryti pigaus šou ir išmetė abi žvaigždes.

Christina Aguilera ir Kelly Osbourne


Nuotraukos: Scanpix/AFP ir Reuters

Nepaisant to, kad abi šios moterys turėjo problemų dėl antsvorio, pabadyti pirštais viena į kitos kilogramus tikrai nepraleidžia progos. Pirmoji pradėjo Christina. Tuomet Osbourn susiėmė ir atsikratė 32 kilogramų. Bet visai netrukus pati Christina gerokai papilnėjo ir išaušo Kelly keršto valanda: „Daug metų ji vadinamo mane stora, bet tokia stora, kaip ji, aš niekada nebuvau“.

Katy Perry ir Lily Allen


Nuotraukos: Scanpix/AFP ir Reuters

Konfliktas vyko pasitelkiant žiniasklaidos priemones. Pirmoji smūgiavo Katy Perry, pareiškusi, kad yra „amerikietiškoji Lily Allen versija, tik ne tokia stora“. Lily nusileisti neketino, bet išliko kur kas santūresnė: „Katy iki manęs dar labai toli, ji dainuoja net ne savo dainas, taigi geriau tegul patyli“.

Lily Allen ir Courtney Love


Nuotraukos: Scanpix/AFP ir Reuters

Po kelių metų Lily Alen ir vėl pateko į skandalo sūkurį. Kažką nemalonaus leptelėjusi dainininkei Courtney Love, sulaukė rimto atsako: Courtney nusprendė nevarginti liežuvio ir griebėsi fizinių veiksmų. Kitą dieną Lily išvadino priešininkę „paranojike narkomane“. O bandydama išlaikyti savo įvaizdį, neigė dalyvavusi peštynėse: „Aš niekada su ja nesimuščiau, turiu taisyklę - nepulti pagyvenusių bepročių ponių“. Courtney atsikirto: „Aš nesirenku sau į priešininkus niekam nereikalingų, nepatrauklių vaikų, kurių niekas nemyli ir kurių aš net nepažįstu“.

Amanda Bynes ir Rihanna


Nuotraukos: Scanpix/AFP ir Reuters

Amerikiečių aktorė Amanda Bynes, besiritanti žemyn sparčiau, nei liūdnai pagarsėjusi Lindsay Lohan, nei iš šio nei iš to nusprendė išlieti savo įniršį Twitter svetainėje. Kliuvo dainininkei Rihannai: „Niekas nenori būti tavo meilužiu, taigi gali perduoti visiems, net ir savo mamytei, kad pavadinau savo šunį Rihanna. Chrisas Brownas mušė tave, nes tu ne itin patraukli. Tu tokia baisi, kai stengiesi atrodyti kaip baltaodė. Priešingai nei tu, baisuokle, aš nevartoju narkotikų. Tu šlykšti ir puikiai tą žinai!". Atrodo, tokie žodžiai turėtų gerokai įsiutinti Rihanną, bet ne... Ji puikiai susitvardė ir labai subtiliai pažemino savo priešininkę: „Matote, kas nutinka, kai nutraukia šou „Intervention“ (Amerikos realybės šou, kuriame kovojama su įvairiausiomis priklausomybėmis) transliavimą?“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis