Scenos turtuoliai, kuriems dar nėra 30 metų: kiek jie uždirba per metus?


Žurnalas Forbes pateikė daugiausiai uždirbančių scenos žvaigždžių, kuriems dar nėra 30 metų, sąrašą. Kiek gi jie uždirbo per metus, nuo 2012 liepos ir 2013 liepos?


Tikriausiai mažai kas nustebs, kad pirmoje vietoje atsidūrė Lady Gaga, per metus savo sąskaitą papildžiusi 80 milijonų dolerių! Suma būtų dar didesnė, jei dėl operacijos jai nebūtų tekę atidėti finalinio turo Born This Way Ball etapo.


Antroje vietoje - Justinas Bieberis iš koncertų ir įvairiausių reklamų per metus susikrovęs 58 milijonus dolerių. Turint omenyje tai, kad Justinui tik 19 metų, jo sėkmė tiesiog stulbinanti.


Trečioje jaunųjų turtuolių vietoje liko Taylor Swift, visai nedaug atsilikusi nuo Justino Bieberio. Taylor per metus uždirbo 55 milijonus dolerių.


Ketvirtoje vietoje - lietuviams mažiau žinomas kompozitorius, DJ ir prodiuseris Calvin Harris, savo sąskaitą per metus papildęs 46 milijonais dolerių.


Na ir penktoje vietoje visiems puikiai pažįstama Rihanna, jau kurį laiką neužleidžianti pozicijų populiariausių ir daugiausiai uždirbančių žvaigždžių sąrašuose. Jos pelnas - 43 milijonai dolerių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis