Žvaigždžių lieknėjimo paslaptys: Jennifer Lopez, Madonnos ir Claudios Schiffer dietos

Kad ir kaip dažnai interviu metu žvaigždės giriasi iš prigimties puikia figūra, tiesą žinome visos: norint turėti dailias kūno linijas, tenka ne tik gerokai paplušėti sporto salėje, bet ir laikytis įvairiausių dietų. Šį kartą bandome išsiaiškinti, kokių priemonių griebiasi trys žvaigždės: Jennifer Lopez, Madonna ir Claudia Schiffer.

Jennifer Lopez dieta

Kaip tvirtina gražiausio užpakaliuko savininkė, ji niekuomet netobulino savo išvaizdos plastinės chirurgijos pagalba. Galbūt kūno ir netobulino, bet specialistai tvirtina, kad Jennifer nosytė tikrai ne visuomet atrodė taip, kaip dabar. Bet šį kartą ne apie tai. Kad neprarastų savo formos, dainininkė sportuoja ir reguliariai laikosi dietos. Kad nebereikėtų eksperimentuoti su neefektyviomis dietomis, kurių Jennifer išbandė daugybę, ji sukūrė savo, padedančią per kelias dienas numesti kelis kilogramus.

Pusryčiams ji išgeria stiklinę kakavos ir tik praėjus 15 minučių suvalgo obuolį arba apelsiną. Per pietus Jennifer leidžia sau suvalgyti vaisių, bet ne daugiau nei 200 gramų ir tiek pat varškės. Užkandžiams renkasi nedidelį kiekį džiovintų vaisių. Vakarienė – šiek tiek sotesnė, nei pietūs: 200 gramų daržovių ir tiek pat virtos žuvies arba paukštienos. Prieš miegą Jennifer išgeria neriebaus natūralaus jogurto.

Madonnos dieta

54 metų Madonna iki šiol stebina itin tvirtu kūnu. Galbūt nereikėtų stebėtis, nes įdedant tiek pastangų, figūra tiesiog negali būti bloga! Kiekvieną dieną Madonna lanko aerobikos treniruotes, paįvairinimui retkarčiais pakeisdama jas į plaukiojimą arba pasivažinėjimą riedučiais ir dviračiu. Maždaug kas vieną-dvi savaites dainininkė laikosi griežtos makrobiotinės svorio metimo programos. Šio metodo pagrindą sudaro visagrūdžiai javai, sriubos, įprastos ir ankštinės daržovės.

Pusryčiams Madonna leidžia sau suvalgyti tik lėkštelę vandenyje virtos košės, nepagardintos druska ar kokiais kitokiais prieskoniais. Pietums – lęšių paplotėliai ir šiek tiek rudųjų ryžių su daržovėmis bei arbata su citrina ir medumi. Vakarienės metu Madonna valgo tik baltyminį maistą – neriebią žuvį arba jūros gėrybes su nedidele makaronų porcija ir dideliu kiekiu daržovių.

Claudios Schiffer dieta

Viena garsiausių pasaulio modelių tvirtina, kad negali pakęsti dietų ir vis tiek, būdama 42 metų, 180 cm ūgio, sveria vos 58 kilogramus. Kaip jai pavyksta? Gražios figūros paslaptis ne tik sporte ir sveikoje mityboje, bet ir žalioje arbatoje! Kaskart pavalgiusi, Claudia išgeria didelį kiekį arbatos, kuri padeda iš organizmo pašalinti šlakus ir kenksmingas medžiagas. Ir vis dėlto, bent kartą per porą mėnesių, modelis laikosi griežtos trijų dienų dietos.

Pusryčiams Claudia renkasi vandenyje virtą avižinę košę, pagardintą nedideliu kiekiu vaisių (tik ne bananų ir vynuogių, kurie gana kaloringi) ir jogurtu. Per pietus – daržovių troškinys ir didelis puodelis žalios arbatos. Vėliau – mažas gabalėlis vištienos ir riekelė juodos duonos, o vakarienei – vaisiai ir, žinoma, žalioji arbata.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis