Shakira atskleidė tobulo savo pilvo preso paslaptį

Kas jau kas, bet dainininkė Shakira visuomet galėjo didžiuotis savo sportiška figūra, o ypatingai – tobulu pilvo presu. Kokia jos dailių kūno linijų paslaptis? Tik sportas ir teisinga mityba! Nusifotografavusi naujojo SELF žurnalo viršeliui, Shakira papasakojo, kaip jai pavyko atsikratyti nėštumo metu priaugto svorio (dainininkė pagimdė sausio mėnesį) ir vėl džiaugtis dailiomis kūno linijomis.

Toms, kurios tikisi, kad užtenka kelis kartus per savaitę pasportuoti – teks nusivilti. Shakira viso nėštumo metu lankė zumbos (šokių ir aerobikos programa) treniruotes, kad šiek tiek pristabdytų svorio augimą, o po gimdymo 4-5 kartus per savaitę rytais treniruodavosi su asmeniniu treneriu. Anot dainininkės, jai, kaip ir kiekvienai moteriai, kartais nėra lengva prisiversti sportuoti, bet ji tiesiog neleidžia sau „sukčiauti“. Kai esi žvaigždė, tenka pasistengti ne tik dėl pačios savęs, bet ir dėl savo karjeros: „Po gimdymo buvau panaši į šarpėjų, todėl teko gerokai padirbėti, kad vos po kelių mėnesių galėčiau grįžti į šou „The Voice“ - pasakojo Shakira.

Būtent pilvo presui Shakirai teko skirti daugiausiai dėmesio: „Treniruotės metu man tikrai nepakanka pilvo presui skirti 2 minučių. Būtent preso treniravimas ir užima didžiąją laiko dalį. O savo užpakaliuku aš didžiuojuosi, todėl tiesiog palaikau jo formą, šiek tiek pasportuodama: 30 minučių tempimo pratimų ir pritūpimai – to pakanka dailiam užpakaliukui.“

Žinoma, vien sporto nepakanka. Reikia pasirūpinti ir savo mityba. Valgyti 8 kartus per dieną, mažomis porcijomis (viena porcija – 200-250 kcal) – taip pataria Shakira. Geriausia, jei maisto racione bus daugiausiai produktų, kuriuose gausu ląstelienos, geležies, kalcio ir baltymų.

Bet svarbiausia grožio paslaptis – tai puiki nuotaika ir savęs mylėjimas: „Aš nesu pamišusi dėl savo figūros ir nesutelkiu dėmesio į kažkokius savo trūkumus. Kai žiūriu į veidrodį, matau bendrą vaizdą, o ne pavienes problemines zonas. Be to, esu įsitikinusi, kad tiek vyrai, tiek moterys labiau vertina ne tobulą kūną, o pasitikėjimą savimi.“ Laimei, Shakira gali pasidžiaugti ir vienu, ir kitu. Puikus pavyzdys visoms moterims!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis