Tvirčiausios garsenybių poros

Išsiskyrė, susitaikė, vėl išsiskyrė... Kartais atrodo, kad žinomų žmonių gyvenimas ir ilgalaikiai santykiai – du nesuderinami dalykai. Ir vis dėlto, kai kurios poros kartu jau daugybę metų!

Prancūzas Vincentas Cassel ir italė Monica Bellucci susipažino filmo „The Apartment“ filmavimo metu, 1996 metais. Kaip tvirtina patys aktoriai, iš pradžių jie vienas kitam net nepatiko, tačiau laikui bėgant geriau susipažino ir... 1999 metais susituokė.

Victoria ir Davidas Beckhamai susituokę jau 14 metų. Atrodytų, idiliška šeima: 3 vaikai, jis – žinomas sportininkas, ji – dizainerė, buvusi garsi dainininkė. Bet visos žinome, kad tobulų santykių nebūna. Beckhamų šeimai teko išgyventi ir sunkių laikų, pavyzdžiui, kuomet Davidas buvo kaltinamas neištikimybe. Žinoma, galima buvo išsiskirstyti ir sukti savais keliais, tačiau jiems pavyko įveikti sunkumus ir judėti į priekį, o ne žvalgytis atgal. Galbūt tai yra viena iš ilgalaikių santykių paslapčių?

1995 metais filmo „Two much“ filmavimo aikštelėje Antonio Banderas susipažino su Melanie Griffith. Aistra įsižiebė praktiškai iš karto, nors abu aktoriai tuo metu turėjo savo šeimas. Vos po metų jie susituokė, nors Antonio draugai visaip stengėsi jį atkalbėti nuo tokio žingsnio, juk Melanie ne tik tris kartus buvo ištekėjusi, bet ir gydėsi nuo alkoholizmo bei narkotikų priklausomybės.

Niekuomet taip ir nesusituokę, bet kartu esantys nuo 1998 metų: Goldie Hawn ir Kurtas Russelas. Galbūt sėkmingiems santykiams santuoka net nebūtina?

Ozzy Osbourne ir Sharon Osbourne kartu nuo 1982 metų. Porai teko išgyventi Ozzio priklausomybes, smurto protrūkius ir Sharon ligą – vėžį. Tačiau jie vis dar kartu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis