Amžinos nuotakos: žvaigždės, kurios niekuomet nebuvo ištekėjusios


Jos gražios, protingos, žinomos ir netgi turtingos! Vyrų dėmesio joms niekuomet netrūko, tačiau Mendelseno maršas šioms damoms taip ir nenuskambėjo. Tiesa, ne visos iš jų ir norėjo žengti prie altoriaus.

Cameron Diaz
Amžius: 40 metų

Šalia Cameron Diaz visuomet sukiojosi labai žavingi vyrai: Leonardo DiCaprio, Jared Leto, Matt Dylan, Justin Timberlake, Jude'as Law... Tačiau nei vienas iš šių vyrų taip ir nepasiūlė aktorei žiedo. „Jaunystėje maniau, kad sulaukusi 22 metų jau būsiu ištekėjusi ir turėsiu 3 vaikus. Nepasisekė. Dabar noriu sutikti vyrą, su kuriuo norėsiu turėti vaikų“ - viename interviu atviravo Cameron.

Kylie Minogue
Amžius: 45 metai

Dainininkė Kylie Minogue niekuomet nesiblaškė tarp vyrų. Ilgą laiką ji draugavo su gražuoliu modeliu Olivier Martinez, vėliau - su Andrés Velencoso, tačiau santuoka šios draugystės nesibaigė. „Tikriausiai aš tiesiog nesutverta santuokai“ - kartą yra sakiusi Minogue.

Patricia Kaas
Amžius: 46 metai

Kokia puiki moteris! Dainininkės mylimųjų sąraše yra tokios žvaigždės kaip Alain Delon ir Gerard Depardieu, tačiau nei vienas iš jų netapo oficialiu vyru. Anot Kaas, jai paprasčiausiai nesiseka: „Aš daug mylėjau, dainavau ir verkiau. Mano mama turi tiek vaikų, kiek aš turiu albumų“.

Naomi Campbell
Amžius: 43 metai

Skandalingoji Naomi kadaise susitikinėjo su šokėju Joaquín Cortés. Šis vyras Naomi buvo labai brangus, todėl po skyrybų ji vos nenusižudė. Vėliau buvo dar kelios rimtos draugystės: Flavio Briatore, Adam Clayton, Robert De Niro... Nė vienas iš šių vyrų taip ir nevedė Naomi. Jos gyvenime atsiradus rusų verslininkui Vladislavui Doroninui, atrodė, kad tai jau tas vienintelis. Deja, santykiai ir vėl baigėsi Naomi nenaudai.

Kristin Davis
Amžius: 48 metai

Seriale „Seksas ir miestas“ Kristin Davis herojė surado savo mylimąjį ir sukūrė šeimą, tačiau tai - serialas, o ne realybė. Kaip tvirtina pati Kristin, ji neketina pakartosi savo herojės likimo: „Nesu tikra, kad kada nors būsiu kieno nors žmona... Aš išvis nesuprantu, kad reikalinga santuoka. Tai pasenęs paprotys, kuris buvo madingas praėjusio šimtmečio viduryje. Dabar viskas kitaip“. Nors ir neištekėjo, vaikų Kristin visuomet norėjo, todėl 2011 metais įsidukrino mergaitę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis