Žavingoji Monica Bellucci išsikraustė iš namų. Skyrybos?

Vos prieš savaitę rašėme apie tvirčiausias įžymybių poras, kurių tarpe buvo ir žavingoji Monica Bellucci bei Vincentas Cassel, o dabar pasklido žinia, kad aktoriai pasuko skirtingais keliais. Pirmieji apie tai pranešė brazilų laikraštis GLOBO ir prancūzų laikraštis CLOSERS, tačiau oficialaus aktorių pareiškimo kol kas dar nebuvo.

46 metų prancūzas Vincentas Cassel ir 48 metų italė Monica Bellucci susipažino filmo „The Apartment“ filmavimo metu, 1996 metais. Kaip tvirtina patys aktoriai, iš pradžių jie vienas kitam net nepatiko, tačiau laikui bėgant geriau susipažino ir... 1999 metais susituokė. Pora augina dvi dukras. Kokia skyrybų priežastis - kol kas dar nežinoma, tačiau teigiama, kad iš šeimos namų Rio de Žaneire išsikraustė Monica.

Ne mažesnę nuostabą sukėlė ir gandai apie kitos žinomos poros - Michaelo Douglaso ir Catherinos Zeta Jones skyrybas. Poros draugai išdavė, kad aktoriai apie savo sprendimą ketina pranešti po Emmy apdovanojimų ceremonijos. Esą Catherina šiam žingsniui nepritaria ir yra pasiruošusi kovoti dėl santuokos, bet toks Michaelo sprendimas. Kalbama, kad visus skyrybų reikalus jis jau aptarė ir su advokatu. Kol kas tariamų skyrybų priežastis neaiški, tačiau neabejotinai įtakos turėjo pastaruoju metu porą užklupę sunkumai. Michaelas kovojo su vėžiu, o Catherinai nustatyta sunki psichologinė liga - maniakinė-depresinė psichozė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis