Monica Bellucci vyrą paliko dėl oligarcho?


Vos paviešinus žinią apie Monicos Bellucci ir Vincento Cassel skyrybas, pasklido įvairiausių spėlionių. Gandų karuselė įsisuko ir sustabdyti ją kol kas bus sunku. Bene labiausiai suintrigavo Azerbaidžano žiniasklaidoje pateikiama versija, esą žvaigždžių skyrybos susijusios su 48 metų Monicos ir 56 metų verslininko Telmano Ismailovo romanu.

Verslininkas Telmanas Ismailovas

Oligarchas iš Baku garsėja savo draugyste su žymiausiomis pasaulio garsenybėmis: Jennifer Lopez, Shakira, Mariah Carey, kuriai padovanojo deimantais inkrustuotą mikrofoną... Vien į jo viešbučio „Mardan Palace“ atidarymą 2009 metais atvyko visas žvaigždžių desantas, kurių tarpe buvo ir žavingoji Monica Bellucci, kurią Ismailovas laikė už rankos.

Monica „Mardan Palace“ atidaryme

Jokių konkrečių faktų, kad romanas iš tiesų buvo ar vis dar tebesitęsia – kol kas nėra, apart minėtų nuotraukų, kuriose Monica ir Ismailovas laikosi už rankų. Tačiau neviešinami šaltiniai spaudai tvirtina, kad tai tikrai ne gandai. Beje, oficialiai Monica ir su vyru skirtis nusprendė abipusiu sutarimu, tačiau niekam ne paslaptis, kad pastaruoju metu pora daug laiko praleisdavo atskirai. Pati Monica viename interviu neseniai teigė, kad su vyru jau senokai nebeturi bendrų temų, o Vincentas, anot jos, labai pavydus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis