Jie - PRINCAI! Ir dar nevedę!

Na ir kuri iš mūsų vaikystėje nesvajojo būti princese arba ištekėti už princo? O kas sakė, kad tai - neįmanoma? Štai keletas galimų kandidatų, kurių rankos vis dar nepuošia vestuvinis žiedas!

Princas Carlas Philipas

Nuotrauka: SCANPIX/SWEDEN

34 metų princas Carlas Philipas - vienintelis Švedijos karaliaus Karlo Gustavo ir karalienės Silvijos sūnus, antrasis kandidatas po į sostą po vyresniosios sesers Viktorijos. Apie asmeninį gyvenimą princas nemėgsta kalbėti, tačiau žinoma, jog 2009 metais jis išsiskyrė su ilgamete mergina, o nuo 2010 metų draugauja su modeliu Sofia Hellqvist. Tačiau apie vestuves kol kas nieko negirdėti.

Princas Harry

Nuotrauka: SCANPIX/Reuters, Mavrix

Na, koks gi geidžiamiausių princų sąrašas be Harrio! Šaltinis „Daily Star“ tvirtina, kad jaunasis princas Harry rengiasi pasipiršti savo merginai Cressida Bonas. Esą 28 metų princas yra tvirtai nusprendęs vesti savo draugę, o karališkųjų rūmų atstovai jau yra parengę ir viešą pranešimą visuomenei. Tačiau kol kas tai tėra gandai.

Princas Félix Léopold Marie Guillaume

Nuotrauka: SCANPIX/AFP

29 metų Felixas susižadėjęs su Claire Lademacher. Vestuvės planuojamos 2013 rugsėjo 17 dieną, taigi visai netrukus Felixą teks išbraukti iš svajonių jaunikių sąrašų.

Princas Philippos

Nuotrauka: SCANPIX/Sipa, Stella Pictures

27 metų Philippos - buvusio Graikijos karaliaus Konstantino II ir Anne-Marie sūnus. 1973 metais referendumo būdu monarchinės valdymo formos buvo atsisakyta, taigi princas liko be karalystės.

Princas Amedeo

Nuotrauka: SCANPIX/Pool

27 metų Belgijos princas Amadeo - vyriausiasis princesės Astrid sūnus, šeštasis eilėje į sostą. Apie princo asmeninį gyvenimą žinoma nedaug, tačiau sutikti jį gali Niujorke, kuriame princas praleidžia beveik visą laiką.

Princas Azim

Nuotrauka: SCANPIX/Mavrix, Planet Photos

Ekstravagantiškasis 31 metų princas Azim - sultono Brunėjaus sūnus. Jis mėgsta sakyti, kad ieško savo vienintelės po visą pasaulį, o kaip ją suras, padovanos padovanos patį didžiausią pasaulyje deimantą.

Princas Pierre Casiraghi

Nuotrauka: SCANPIX/AFP, Norway

25 metų Pierre Casiraghi - Monako princas, gana retai matomas aukštuomenės renginiuose. Galimoms nuotakoms vertėtų įsiminti, kad vaikino aistra - futbolas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis