Kas ta Dakota Johnson, vaidinsianti „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“?

„Su džiaugsmu pranešu, kad žavingoji Dakota sutiko vaidinti Aną“ - vos prieš kelias dienas pranešė knygos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ autorė E. L. James. Ir iš karto kilo šurmulys: kas ta Dakota ir kodėl apie ją iki šiol nelabai ką girdėjome?

Pati Dakota pramogų pasaulyje dar nelabai žinoma (panašu, kad taip bus nebeilgai), tačiau jos tėvai... Pasirodo, būsimoji žvaigždė yra Melanie Griffith dukra. Vadinasi, pats Antonio Banderas jai yra tarsi antrasis tėvas.

Dakota, kuriai dabar 23 metai, yra ne tik aktorė, bet ir modelis, dirbantis agentūrai IMG Models. 2006 metais mergina laimėjo Miss Golden Globe konkurse, kuriame jaunosios žvaigždės varžosi dėl galimybės asistuoti pačioje Auksinių gaublių ceremonijoje! Beje, 1975 šį konkursą buvo laimėjusi ir jos mama Griffith.

Gimė Dakota Teksase, tačiau didžiąją gyvenimo dalį praleido Kolorado valstijoje. Kine mergina debiutavo sulaukusi 10 metų. Suvaidino Antonio Banderaso režisuotame filme „Crazy in Alabama“, o tuomet... 10 metų pertrauka. 2010 metas Dakotai atiteko antraplanis vaidmuo filme apie Facebook įkūrėją - „The Social Network“. Jos karjeroje - dar keletas nelabai ryškių vaidmenų, tačiau dabar viskas apsivers aukštyn kojomis. Jokių abejonių, kad filmą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ žiūrės milijonai žmonių, taigi puikus šansas visiems įrodyti, kad tokia galimybė - talento, o ne garsių tėvelių nuopelnas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis