Amanda Bynes psichiatrinėje ligoninėje praleis dar 60 dienų

Amerikiečių aktorė Amanda Bynes ritasi žemyn sparčiau, nei liūdnai pagarsėjusi Lindsay Lohan. Prieš mėnesį 27 metų mergina teismo sprendimu buvo paguldyta į psichiatrijos kliniką, o prieš porą dienų vykusiame naujame teismo posėdyje paaiškėjo, kad ligoninės durys Amandai kol kas dar neatsivers.

Padėkoti už tokį sprendimą Amanda galės savo gydytojui: jis teigė, kad aktorė jaučiasi kur kas geriau ir sveikimo progresas akivaizdus, tačiau kalbėti apie visišką pasveikimą ir galimybę vėl grįžti į įprastą gyvenimą, dar tikrai per anksti. 60 dienų! Mažiausiai tiek laiko Amandai teks praleisti tarp keturių sienų.

Jei neseki užsienio žvaigždžių gyvenimo, tikriausiai net nežinai, dėl ko apskritai kilo visas šis sąmyšis. Ką gi, pasakojame. Vieno Kalifornijos rajono gaisrininkai buvo iškviesti dėl kilusio gaisro. Į įvykio vietą kartu su gaisrininkais atvykęs policijos šerifas čia rado ir Amandą Bynes, kuri nelabai orientavosi situacijoje ir niekaip nesugebėjo paaiškinti, kas nutiko. Beje, likus porai valandų iki padegimo, fotografai užfiksavo Amandą apsipirkinėjančią parduotuvėje: mergina buvo su peruku ir vilkėjo tik marškinėlius. Policijos šerifui neliko nieko kito, kaip tik iškviesti psichiatrus, kurie patikrintų merginos būklę.

Panaši situacija buvo nutikusi ir krizę išgyvenančiai dainininkei Britney Spears dar 2008 metais. Tą kartą ji su savo sūnumi užsirakino vonioje ir aplinkiniams įvarė nemažai baimės. Akivaizdu, kad populiarumo naštą atlaikyti pavyksta ne visiems.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis