Modelis Doutzen Kroes parodė savo „trūkumus“

Žiūrime į Doutzen Kroes bangose ir net pavydu! Tokia nuostabi figūra ir tikrai nepagražinta jokiais fotošopais... „Mano kūnas – netobulas“ - sako pati Doutzen, o mums belieka tik nusišypsoti.

Interviu The Telegraph leidiniui Olandijos top modelis prisipažino, kad realybėje ji gerokai skiriasi nuo žurnaluose ir reklamose sukurto dailaus paveikslėlio, o vienos gražiausių pasaulio moterų statusas ją įpareigoja:

„Dėl savo darbo jaučiu atsakomybę prieš merginas, kurios žiūri į tuos gražius paveikslėlius ir nori atrodyti taip pat. Net ir vaikinai tiki, kad tai, ką jie mato, egzistuoja ir realybėje! O juk gyvenime aš ne tokia. Kai prabundu rytais, atrodau visai ne taip, kaip žurnaluose“.

Tarsi bandydama įrodyti, kad yra paprasta, niekuo neišsiskirianti mergina, Kroes socialiniuose tinkluose nevengia talpinti nuotraukų, kuriose ji be makiažo ir stilistų atrinktų drabužių. Kaip ji pati tvirtina, tokiose nuotraukose jai lengviau pažinti pačiai save:

„Kartais sunku susieti save su ta mergina, kurią matau žurnalų nuotraukose, padarytose prie idealaus apšvietimo, padedant profesionaliems vizažistams ir specialioms programoms. Veidrodyje aš save matau visai kitokią“.

Vis dėlto pati Doutzen tvirtina, kad kartais modeliams tenka maksimaliai stengtis, kad priartėtų prie tariamo idealo, juk Victoria`s Secret kolekcijos pristatymuose visagalis fotošopas tikrai nepadės paslėpti savo trūkumų. Taigi belieka paprakaituoti sporto salėje ir griebtis dietų. Mėnesį prieš šou, modelis iš savo raciono visiškai išbraukia cukrų bei alkoholį ir leidžia sau suvartoti tik nedidelį kiekį angliavandenių. Tačiau ir tuomet, Anot Doutzen, jos figūros negalima pavadinti idealia:

„Aš nesu pavyzdys, kuriuo vertėtų sekti. Kai kuriuose pasirodymuose dalyvauja jaunutės merginos, kurių kūnai dar nėra pilnai susiformavę. Jos turi siaurus klubus ir mažas krūtis. O man jau 28 metai ir aš turiu vaiką! Mano kūnas moteriškas, todėl man tenka susidurti su faktu, kad ne visa dizainerių apranga ant manęs atrodo nepriekaištingai, kaip turėtų būti“.

Galbūt modelių pasaulyje moteriška figūra ir yra trūkumas, tačiau tikrai ne realybėje! Bent jau mes kol kas tų Doutzen trūkumų niekaip neįžvelgėme.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis