Buvusi Lady Gagos draugė reikalauja pinigų

Kai Lady Gaga dar nebuvo pasaulinio lygio žvaigžde, gyveno kaip ir dauguma merginų: paprastame nuomojame bute, kartu su savo drauge Jennifer O`Neill. Pinigai ir šlovė atėjo, o draugystė dingo, mat daugiau nei metus laiko pradirbusi Lady Gagos asistente, Jennifer pasijautė nuskriausta ir nusprendė prisiteisti iš savo buvusios kambariokės pinigų. Priežastis - viršvalandžiai, už kuriuos nebuvo sumokėta.

Jennifer pareiškė, kad suskaičiavus visus pradirbtus viršvalandžius, gautųsi daugiau nei 7 tūkstančiai valandų! Per metus mergina uždirbdavo 75 tūkstančius, tačiau jai to pasirodė maža, juk dirbti reikėjo 24 valandas per parą. Beje, ir pati Lady Gaga patvirtino, kad jos asistentės darbas - būti pasiruošusiai padėti bet kurią minutę, kai tik prireiks.

Kaip pasakoja pati Jennifer, šalia dainininkės ji turėjo būti net naktimis ir neretai netgi tekdavo miegoti su ja vienoje lovoje, mat ir tokiu paros metu jai galėdavo ko nors prireikti. Pavyzdžiui, jei Lady Gaga prieš miegą žiūrėdavo filmą, ji galėdavo pažadinti savo asistentę vien tam, kad ši pakeistų DVD diską. Teismui O`Neill sakė:

„Lady Gagai kiekviena diena yra darbo diena, vadinasi, mums visiems galioja tas pats. Nebuvo tokio atvejo, kad mes tiesiog pasiliktume namuose ir išsimiegotume arba nueitume į kiną kaip draugės“.

Žinoma, Lady Gaga neketino nusileisti ir tvirtino, kad būtent toks ir yra asistentės darbas:

„Šio darbo principas ne toks, kad ateini į ofisą, pasėdi ir keliauji namo. Asistentė yra tam, kad būtų šalia, kai man jos reikia“.

Ką dar veikė Jennifer? Tikrino Lady Gagos elektroninį paštą, bendraudavo telefonu su užsakovais, buvo atsakinga už jos bagažą kelionių metu ir už tai, kad dainininkė nevėluotų į koncertus. Taip pat Jennifer turėjo pasirūpinti, kad visur, kur lankosi Lady Gaga, būtų „specialaus maisto“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis