Princai Williamas ir Harry uždirbo 25 milijonus eurų!

Vakar princai Williams ir Harry įrodė, kad gali susitvarkyti su bet kokiu darbu. Abu vyrukai sutiko dalyvauti labdaringoje akcijoje, kurią kiekvienais metais rengia kompanija BGC Partners: tą dieną iš visų brokerių sudarytų sandorių gauti pinigai keliauji į įvairius paramos fondus.

Akcija skirta paminėti tragiškiems rugsėjo 11 dienos įvykiams, kuomet per teroristinį išpuolį žuvo 658 žmonės. Šiais metais brokerių kompanijos dalimi tapo ir Williamas su Harry. Na, kas drįstu princams pasakyti „Ne“? Nieko nuostabaus, kad per vieną dieną jie pagerino kompanijos rekordą ir sudarė ne vieną sandorį, kurių bendra vertė - 25 milijonai eurų.

Įmonės darbuotojai tvirtina, kad abu princai buvo puikiai nusiteikę ir daug juokėsi, tačiau Harry į savo naująjį darbą žiūrėjo rimčiau, nei jo brolis:

„Harry kelis kartus skundėsi, kad jo Williamas telefonu kalba tik apie savo sūnų. Jis pyko ir juokais sakė: „Gal tuomet aš su klientais apie sraigtasparnius pasikalbėsiu?“ O su klientais jis kalbėjosi labai užtikrintai, bandydamas uždirbti kuo didesnes sumas. Vienam klientui jis pasakė: „Jūs jaučiate, kad šiandien galite padaryti gerą darbą? Puiku! Tuomet padvigubinkite sumą, kuri dabar sukasi jūsų galvoje“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis