Katherine Heigl - tikras galvos skausmas kolegoms

Kas galėtų pagalvoti, kad romantinių komedijų žvaigždė Katherine Heigl – tikras galvos skausmas tiems, kam tenka su ja dirbti filmavimo aikštelėje. Bent jau tokie atgarsiai apie aktorę sklinda iš kino pasaulio šaltinių.

Vienas iš tokių šaltinių, kuriam teko bendrauti su Katherine 2010 metais filmuojant filmą „Po vienu stogu“ sako, kad 34 metų aktorė lygioje vietoje sukurdavo tiesiog neįtikėtinai sudėtingas situacijas:

„Kiekviena jos filmavimo diena jums kainuos nemenką sumelę. Mat ji tai nepatenkinta savo apranga, tai nenori išeiti iš savo grimerinės, jai nuolat kažkas nepatinka scenarijuje“.

Nepaisant to, filmo režisierius Greg Berlanti prisipažino spaudai , būsiąs laimingas galėdamas vėl bendradarbiauti su Heigl.Atskira tema tapo aktorės motina Nensi Heigl, kuri dukros vadybininke dirba nuo tų laikų, kai dar vaikystėje būsima žvaigždė dirbo modeliu. Tas pats šaltinis teigia:

„Aš niekada nesu sutikusi tokių žmonių kaip Nensi Heigl. Ji nuolat visus įžeidinėja. Ką bepasakytum, būsi išvadintas idiotu. Amžini nusiskundimai: „Čia pats prasčiausias aptarnavimas, siaubingi kostiumai, čia nėra ko valgyti“. Ir tu žinai, kad kiekvieną dieną turėsi tai išklausyti. Apmaudžiausia yra tai, kad jos dukra, iš tiesų yra talentinga ir protinga“.

Filmo prodiuserė Denise Di Novi sako, kad šie kaltinimai „gerokai perdėti“, tačiau ir neneigia, kad Ketrin ir jos mama – „ne dovanėlė“. Esą jos tiesiog labai tiesmukos ir sako tai, ką galvoja.

Kitas liudytojas patvirtina, kad panašiai Heigl elgėsi ir filmuojant komediją „Didžiosios vestuvės“. Anot jo, net pačių ryškiausių žvaigždžių užgaidos būna kuklesnės. Vienas televizijos prodiuserių korespondentui paatviravo, kad dėl savo žvaigždiškų užmojų Katherine negavo vaidmens viename iš naujų projektų, nors idealiai jam tiko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis