Kaip Kate Middleton pavyko susigrąžinti formas vos per mėnesį?

Tuo metu, kai Jessica Simpson skundžiasi niekaip negalinti susigrąžinti iki gimdymo buvusių kūno linijų ir pradėti ruoštis vestuvėms („Ak, mano tiesiog didelė krūtinė“, – teigia dainininkė), hercogienė Catherine viešumoje pasirodė dar labiau pagražėjusi, nei iki laukiantis judviejų su princu Williamu pirmagimio.

Hercogienė viso nėštumo metu priaugto antsvorio atsikratė vos per penkias savaites! Porai artimi šaltiniai tvirtina, kad Kate nesiėmė jokių specialių priemonių, nors vos po poros savaičių nuo gimdymo net nebūtum įtaręs, kad ji ką tik tapo mama.

Ir iš tiesų... Prieš kelias dienas į renginį atvykusi Catherine visus pribloškė savo puikia išvaizda! Nenuostabu, kad visiems kilo klausimas, kokios dietos reikia laikytis, kad po gimdymo atrodytum neprasčiau, nei prieš jį?

Pasirodo, nėra jokios dietos! Visų pirma nėštumo metu Kate neleido sau valgyti už du, kaip mėgsta dauguma būsimųjų mamyčių, todėl priaugo nedaug svorio. Be to, ji maitina kūdikį krūtimi. Dar vienas svarbus dalykas – Kate vėl pradėjo užsiiminėti joga, kurios nebuvo pamiršusi ir nėštumo laikotarpiu. Prižiūrima asmeninio trenerio hercogienė joga užsiiminėjo iki paskutinio nėštumo mėnesio, o taip pat labai daug vaikščiojo su savo numylėtiniu šuniu Lupo.

Galime tik žavėtis Kate valia nepasiduoti pagundoms net ir laukiantis vaikelio, tačiau suprantame ir tą pačią Jessicą Simpson, leidžiančią sau pilnai atsipalaiduoti bent nėštumo metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis