Atskleista, kas buvo pirmoji Kate Middleton meilė

Katie Nicholl, išleidusi knygą apie hercogienę Catheriną („Kate:The Future Queen“), interviu metu pasidalino istorija ne tik apie Kate ir princo Williamo pažintį, bet ir apie pirmąją Kate meilę.

Mums visiems girdėta oficiali versija apie pirmąją pažintį St Andrews universitete, kuriame studijavo tiek Williamas, tiek Kate. Tačiau biografė teigia, kad pirmojo pažintis įvyko dar iki universiteto laikų:

„Aš kalbėjausi su jos draugais iš Marlborough kolegijos, kurioje Kate mokėsi iki St Andrews universiteto. Jie prasitarė, kad Kate ir Williamas susipažino per bendrus draugus ir dar tuomet, kai abu nestudijavo. Mano nuomone, šis faktas keičia visą jų pažinties istoriją“.

Darosi įdomu. Ar gali būti, kad Kate nusižiūrėjo princą ir padarė viską, kad būtų arčiau jo? Biografė nesiryžo tvirtinti, kad į St Andrews universitetą mergina įstojo tik dėl princo, tačiau atskleidė, jog iš tiesų Kate turėjo studijuoti visai kitur – Edinburgo universitete. Tačiau dėl kažkokių priežasčių persigalvojo. Ar ta priežastis buvo Williamas, tikriausiai taip ir nesužinosime.

Dar vienas dalykas, kurį Katie Nicholl pavyko išsiaiškinti, tai pirmoji hercogienės meilė. Dar iki Williamo Kate susitikinėjo su jaunu vaikinu, vardu Harry Blakelock :

„Jis buvo populiariausias Marlborough kolegijos vaikinas ir labai talentingas kriketo žaidėjas. Kate pavyko pavergti kolegijos gražuolio dėmesį ir jų romanas truko maždaug metus laiko. Tai buvo pirmoji Kate meilė ir jis sudaužė jai širdį“.

Anot Nicholl, istorija baigėsi nelinksmai: buvęs vaikinas vedė vieną iš Kate draugių. Tačiau 2011 metais jis buvo Kate ir Williamo vestuvių svečias.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis