Lindsay Lohan problemos dėl svorio (foto prieš ir po)

Kada pagaliau Lindsay Lohan pasijaus laiminga? Kažkada buvo problemos dėl meilės, dėl narkotikų, dėl alkoholio... Na, o dabar visas Lohan dėmesys sutelktas į savo figūrą.

Per tris mėnesius, kuriuos Lohan teismo sprendimu praleido reabilitacijos klinikoje, ji priaugo kelis kilogramus. Nieko keisto: mažiau vakarėlių, sveika mityba, poilsis ir jokio alkoholio ar narkotikų. Tik pačią Lohan ne taip jau ir pastebimai suapvalėjusios kūno formos varo iš proto!

Lindsay Lohan dabar

Jos artimieji tvirtina, kad mergina stengiasi mažiau rodytis viešumoje, negali žiūrėti į savo sustorėjusias rankas, pilvuką ir žandus, o labiausiai ją neramina faktas, kad mėnesio gale teks filmuotis vienoje garsioje Amerikos laidoje. Iki mėnesio pabaigos liko ne tiek ir daug, o Lohan pasiryžo numesti 10 kilogramų! Kokiu budu? Normalų maistą pakeisdama kokteiliais iš citrinų sulčių, juodųjų pipirų ir klevų sirupo. Esą tokia dieta išvalo organizmą nuo toksinų ir tirpdo riebalus.

Lindsay Lohan seniau

Žiūrint į dabartinę Lindsay figūrą, sunku įsivaizduoti, kaip ji atrodys numetusi tiek svorio. Panašu, kad artimiausiu metu Linday Lohan ir vėl gali tekti pagulėti klinikoje. Šį kartą - dėl mitybos sutrikimų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis