Priaugti kilogramai Hayden Panettiere netrukdo

Nors pastaruoju metu žiniasklaidoje pasipylė kritika dėl Hayden Panettiere figūros ir priaugtų kilogramų, pati aktorė stengiasi nekreipti dėmesio į nemalonius komentarus.

Kol dauguma garsenybių neišlenda iš sporto salių ir skaičiuoja kiekvieną kaloriją, Hayden mėgaujasi gyvenimu ir, panašu, nemeluoja tvirtindama, jog myli savo kūną tokį, koks jis yra:

„Kartu su šlove į žinomų žmonių gyvenimą ateina ir didelis visuomenės spaudimas. Iš vienos pusės, tas spaudimas turi ir teigiamą pusę: tu nuolatos stengiesi pasiekti daugiau, kad taptum sektinu pavyzdžiu kitiems. Kalbant apie išvaizdą, tu nuolatos turi prisižiūri ir rūpintis savo figūra, kad atitiktum kažkieno sukurtus standartus. Bet mano figūra yra sveika ir normali, man patinka mano svoris“.

Džiugu, kad tarp garsenybių dar liko moterų, su sveiku požiūriu į savo išvaizdą. Gal ir neidealios tos kūno linijos, bet veide - šypsena. Tai juk svarbiau, nei keliais centimetrais lieknesnė talija. O ir Hayden mylimajam boksininkui Vladimirui Kličko jos figūra, regis, net labai patinka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis