Ekstra dieta pagal Naomi Campbell: -5 kg per 10 dienų

Naomi Campbell ne iš tų modelių, kurie kiekvieną dieną kankina save badu arba pasitenkina keliais salotų lapais. Tačiau prieš grandiozinį Versace pristatymą ir jai teko susiimti bei pasikankinti laikantis labai griežtos, bet, anot pačios Campbell, efektyvios dietos.

Tam, kad būtų pakankamai energinga, tačiau numestų svorio ir išsivalytų organizmą, „juodoji pantera“ atsisakė kieto maisto ir gėrė tik skysčius.

„Likus 10 dienų iki pasirodymo pradėjau laikytis specialios dietos, kuri padeda išvalyti organizmą. Visas šias dienas reikėjo gerti tik sulčių, ananasų ir imbierų sultis. Pakvietimas dalyvauti šiame pristatyme man buvo labai svarbus, juk su šia kompanija aš dirbau prieš 14 metų! Apie tai, kad dalyvausiu šou, žinojau jau prieš mėnesį, bet negalėjau niekam to pasakoti. Tačiau kuomet matavausi tuos nuostabius apdarus, jaučiausi visiškai sugniuždyta...“

Pasirodo, ir tokios gražuolės kaip Naomi kartais jaučiasi baisiai dėl savo kūno linijų. Tačiau Naomi pabrėžia, kad tokios dietos griebiasi tik ypatingais atvejais, kuomet reikia greito ir pastebimo rezultato. Visais kitais atvejais padeda paprasčiausia sveika mityba. Tiesa, viena iš garsiausių pasaulio manekenių leidžia sau papiktnaudžiauti ir nesveiku maistu:

„Rinkdamasi maistą stengiuosi nepulti į kraštutinumus. Galiu leisti sau suvalgyti šokolado ar traškučių, jei to tikrai noriu. Negalima atsisakyti malonumų, kurie suteikia tau laimės“.

Būtent! Neatsisakykime to, ko labai norisi. Verčiau išmokime jausti saiką. Juk gero – po truputį. O Naomi dieta... Geriant tik tokį sulčių kokteiliuką, per 10 dienų atsikratysi iki 5 kilogramų. Tačiau svoris sugrįš, jei iš karto po dietos pulsi prie įprastos mitybos. Šios dietos privalumas - išsivalęs organizmas ir susitvarkęs virškinimas, todėl dieta bus naudinga tik tuo atveju, jei po jos sugebėsi pakeisti ir mitybos įpročius: valgyti reguliariai, mažiau kaloringą ir geriau virškinamą maistą. Kitas dalykas - dietos trukmė. Porą dienų trunkantis toks organizmo valymas turėtų būti naudingas, tačiau 10 dienų – tai jau pavojinga sveikatai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis