Madonna atvirai papasakojo apie jaunystėje patirtą prievartą

Dainininkė Madonna, sudalyvavusi ryškioje leidiniui Harpers Bazaar skirtoje fotosesijoje, interviu metu atvirai papasakojo apie savo jaunystę, kuomet dar tik atvyko į Niujorką siekti karjeros.

Pasirodo, prieš 35 metus Madonna buvo žiauriai išprievartauta: „Niujorkas pasirodė visai ne toks, kokio aš tikėjausi. Jis nepasitiko manęs plačiai praskėtęs rankas. Pirmaisiais metais į mane buvo įrėmę šautuvą, išprievartavo ant pastato stogo, įrėmę peilį į nugarą, galiausiai 3 kartus apiplėšė mano namus“.

Tam, kad užsidirbtų pinigų pragyvenimui, ji buvo priversta apsinuoginusi pozuoti pradedantiesiems menininkams. Buvo sunku, tačiau pats Niujorkas ją tiesiog užbūrė: „Atrodė, kad patekau į kitą visatą. Jaučiausi tarsi karys, besiskinantis savo kelią per minią, kad išgyventų. Aš buvau pasiruošusi kovoti už savo išlikimą. Čia jaučiausi gyva. Būdavo dienų, kai verkdavau savo mažame miegamajame su langu, pro kurį tebuvo matyti siena. Ir kuomet pradėdavau galvoti ar verta taip kankintis, pasiimdavau Fridos Kahlo atviruką, kurį laikiau pritvirtintą prie sienos. Jis visuomet mane nuramindavo".

Pati Madonna pripažįsta, kad buvo ekscentriška mergina, nelinkusi taikytis prie visuomenės ir nustatytų taisyklių: „Elgiausi iššaukiančiai, stengiausi visais būdais išgyventi. Bet man buvo sunku, jaučiausi vieniša, todėl privalėjau būti drąsi ir kiekvieną dieną suimti save į rankas, kad judėčiau į priekį“.

Visą Madonnos interviu gali paskaityti paspaudusi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis