Britų spauda: vasarą laukia princo Harry vestuvės!

Kitais metais karališkųjų svajonių jaunikių sąrašas dar sutrumpės? Leidinys The Telegraph tvirtina, kad princas Harry be paliovos kalba apie kitais metais planuojamas vestuves su savo mylimąja Cressida Bonas (merginos nuotraukas gali pamatyti ČIA)!

Kalbos apie galimas greitas vedybas jau seniai sklandė Britanijos žiniasklaidos puslapiuose, tačiau iki šiol rimtai apie tai niekas nekalbėjo. Kaip leidiniui tariamai pasakojo princo draugai, vestuvės atidėliojamos buvo išimtinai dėl 24-etės Bonas baimių: pirmiausia, mergina manė, jog ji esanti per jauna vedyboms, antra, ją gąsdino pati mintis tapti karališkosios šeimos dalimi. Panašu, kad princo mylimoji įveikė savo baimes.

Jeigu tikėtume publikuotu tekstu, princas Harry, kuriam kitąmet sukaks 30 metų, jau seniai svajojo susitupėti, vesti, tapti ne tik dėde, bet ir tėvu. Bonas princą sužavėjo jau pirmojo jų susitikimo 2012 metų gegužę metu. Savo pusbrolį ir artimą draugę supažindino princesė Jevgenija.

Kiti britų žiniasklaidos šaltiniai teigia, kad oficialiai princo Harry ir Cressid’os Bonas sužadėtuvės bus paskelbtos 2013 metų pabaigoje. Ką gi, laukiame...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis