Jennifer Lawrence - per stora Holivudui?

Viena populiariausių šių dienų aktorių, Oskaro laimėtoja Jennifer Lawrence prisipažino, kad nekenčia dietų ir neketina pasiduoti Holivudo daromam spaudimui bei pataikauti kažkieno nustatytiems grožio standartams.

Po Jennifer debiuto filme „Bado žaidynės“, aktorės pusėn pasipylė kritika, esą šiam filmui ji atrodo „nepakankamai alkana“ ir svarstymai, kodėl būtent ją pasirinko šiam vaidmeniui. Ir tai buvo ne pirmas kartas, kai gal ir ne manekeniškos figūros, bet tikrai nuo viršsvorio nekenčianti Jennifer pašnibždomis buvo vadinama storule. Pati aktorė pasakoja, kad dar iki debiuto didžiajame ekrane agentai grasino ją atleisti, jeigu ji nesulieknės ir nepasieks jų įsivaizduojamų tobulų formų.

„Tikriausiai su panašiomis situacijomis susidūrė visos aktorės. Man pasakė, kad esu stora ir jeigu nenumesiu tam tikro kilogramų skaičiaus, neteksiu darbo. Jie netgi atnešė mano pusnuogės nuotraukas ir pasakė, kad tai, kaip aš jose atrodau, turėtų mane motyvuoti mesti svorį. Įsivaizduojate?“ - žurnalui Harper`s Bazaar pasakojo Jennifer.

Bet Jennifer - tikrai tvirta mergina ir neketina pasiduoti iki šiol daromam spaudimui.

„Žmonės galvoja, kad dabar, kai mano karjera kyla aukštyn, man visa tai neberūpi. Bet mane iki šiol tai erzina. Tada aš buvau dar jauna mergina ir mane tai labai skaudino. Bet žinau, kad taip daugiau nenutiks. Jeigu kas nors kada nors vėl pasakys man žodį „dieta“, tiesiog pasiųsiu jį tolėliau“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis