Suapvalėjusią figūrą A. Lavigne maskavo optinių iliuzijų suknele

Paauglės dėl jos kraustosi iš proto, mintinai žino visų dainų žodžius, kopijuoja pankišką stilių ir makiažą. Tačiau dabar A. Lavigne pasikeitė, ji atrodo ne tik brandesnė, bet ir apvalesnė.

Istorija kartojasi. Šių metų birželį paparacių nufotografuota dainininkė Avril Lavigne atrodė apvalesnė nei anksčiau. Netruko pasklisti gandai, kad mergina laukiasi, tačiau aistros čia pat buvo užgesintos. Tą kartą pranešta, jog Avril neva didesnis nei įprasta pilvukas – viso labo sotūs pietūs Londone.

Šį kartą Avril pozavo „Huading Awards“ ceremonijoje Aomene (Kinijoje), kur pelnė metų atlikėjos vardą. Neseniai ištekėjusi už grupės „Nickelback“ vokalisto Chado Kroegerio, A. Lavigne atrodė kaip niekada elegantiškai. Per šoną permesti banguoti plaukai ir kūno linkius atkartojanti vakarinė suknia Avril pavertė tikra Afrodite. Dainininkė vilkėjo juodai baltą optines iliuzijas kuriančią suknelę, kuri pabrėžė moteriškus apvalumus. Viešumon vėl buvo iškelta diskusija apie papilnėjusią Avril figūrą.

Atlikėja Avril Lavigne su sutuoktiniu Chadu Kroegeriu
Atlikėja Avril Lavigne su sutuoktiniu Chadu Kroegeriu "Huading Awards" ceremonijoje
Reuters/Scanpix ir AFP nuotr.

Atlikėja Avril Lavigne: kairėje 2011 m., dešinėje 2013 m.
Atlikėja Avril Lavigne: kairėje 2011 m., dešinėje 2013 m.
Reuters/Scanpix ir AFP nuotr.

Galbūt A. Lavigne tiesiog subrendo, iš paauglių dievaitės ji tapo moteriška dama. Pasikeitė ne tik jos stilius, bet ir požiūris į lieso kūno kultą. Kita versija – sotus ir laimingas šeimyninis gyvenimas. Avril pradėjo pilnėti po vestuvių, kurios įvyko šiųmetės vasaros viduryje. Kad ir kas lemtų sumoteriškėjusią figūrą, klausimas apie galimą nėštumą vis dar sklando ore. Deja, kol kas gandai lieka gandais.

Atlikėja Avril Lavigne
Atlikėja Avril Lavigne
Mavrixonline/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis