Ch. Aguileros pokyčių paslaptis: kaip iš tiesų ji atsikratė 25 kilogramų?

Dar visai neseniai Christina Aguilera nuolatos tvirtino, kad priaugti kilogramai jai nė kiek netrukdo ir lieknėti ji tikrai neketina, bet 37 kilogramai ėmė ir išgaravo!

Jei tokie kardinalūs pokyčiai būtų kelių metų darbo rezultatas, tikriausiai niekas per daug ir nesistebėtų, bet Christinai pavyko akivaizdžiai sulieknėti per mažiau nei metus laiko, todėl natūralu, kad daugumai kilo klausimas: ar visa tai – tikrai sporto ir dietų rezultatas? O gal padėkoti už susigrąžintas formas reikėtų plastikos chirurgams?

Užsienio žiniasklaidoje vis dažniau pasirodo pranešimai, kad dainininkei buvo atliktas laparoskopinis skrandžio apjuosimas, kitaip – skrandžio mažinimas, kurio dėka suvalgoma gerokai mažiau ir tokiu būdu netenkama svorio. Tik šioje teorijoje yra vienas svarbus niuansas: Christina tikrai nebuvo tokia apkūni, kad gydytojai leistų jai darytis operaciją. Bet juk gydytojų yra visokių, o ir pinigai daro savo...

Labiau įtikinama versija, kuriai pritaria ir gydytojas dietologas Fredas Pescatore, leidžia manyti, kad vis dėlto Christina Aguilera savarankiškai numetė nepageidaujamus kilogramus, tačiau tuomet jau kreipėsi ir į specialistus. Tam, kad naujosios kūno linijos būtų dar dailesnės.

„Vienintelė operacija, kurią ji galbūt pasidarė – tai krūtų pakėlimas. Kaip galėjote pastebėti, krūtinė sumažėjo maždaug vienu dydžiu, bet vis tiek atrodo puikiai“.

Plastikos chirurgas Lance Wyattas laikosi nuomonės, kad visai tikėtina, jog dainininkė tokių stulbinančių rezultatų tikrai galėjo pasiekti pati:

„Per 10 mėnesių pacientai gali numesti 37 kilogramus, o kartais ir daugiau, jei laikysis agresyvios dietos, intensyviai sportuos, vartos lieknėjimo tabletes ar pasinaudos chirurgų paslaugomis. Man atrodo, kad Christina darė liposakcijos (riebalų nusiurbimo) procedūrą. Jos veidas taip pat atrodo lieknesnis, nei anksčiau. Visai tikėtina, kad tokių rezultatų ji pasiekė ir pati“.

Pati Christina teigia, kad visos šios permainos – tai dietos, už kurią per mėnesį tenka susimokėti 1400 dolerių, rezultatas. Būtent tiek dainininkė moka kompanijai, kasdien tiekiančiai jai skanų ir sveiką maistą.

Kaip gi maitinasi Christina: pusryčiams – košės su vaisiais, pietums – šiltos salotos, o vakarienei, kaip pagrindinis patiekalas – tunas. Be viso to, tarp valgymų nedraudžiamas ir desertas – obuolių sūrio pyragas. Per dieną ji suvartoja vidutiniškai 1600 kalorijų. Na, o prie viso to – aktyvios jogos bei jėgos treniruotes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis