„Liežuvautojos“ žvaigždė Blake Lively grįžta į didžiuosius ekranus

Po daugiau nei metus trukusios pertraukos, seriale „Liežuvautoja“ išgarsėjusi Blake Lively sugrįžta į didžiuosius ekranus: 26 metų aktorė vaidins filme „The Age of Adaline“.

Pagrindinė filmo herojė – Adelina – gimė 20-ojo amžiaus pradžioje. Sulaukusi 29 metų ji papuolė į baisią avariją ir atsidūrė ties mirties riba, tačiau išgyveno ir nuo tada laikas tarsi sustojo: mergina nustojo senti. Visas šimtmetis jai virsta epine, bet vieniša kelione. Mergina saugo savo paslaptį iki akimirkos, kai sutinka vyrą, kuris visam laikui pakeičia jos gyvenimą.

Iš pradžių Adeliną turėjo vaidinti aktorė Katherine Heigl, tačiau filmo kūrėjai tik prieš savaitę oficialiai pranešė apie permainas, nors pati Blake Lively jau prieš mėnesį žurnalistams pasakojo apie naująjį projektą. Anot Blake, filme skiriamas ypatingas dėmesys jos hobiui – madai.

Kalbant apie madą, Blake Lively neseniai pranešė, kad planuoja pristatyti unikalų projektą. Užsienio žiniasklaida spėlioja, kad tai bus internetinis gyvenimo būdo ir stiliaus žurnalas. Kaip prisipažįsta aktorė, būtent su šiuo projektu ji ir dirbo pastaraisiais metais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis