Į viešumą iškilo pikantiška princo Harry nuotakos praeitis

24 metų princo Harry mylimoji Cressida Bonas, kurią, anot žiniasklaidos, princas turėtų vesti jau ateinančią vasarą, gali taip ir netapti karališkosios šeimos nare. Ir viskas tik dėl to, kad kadaise provokuojančiame britų seriale suvaidino seksualines paslaugas siūlančią karštą palaikymo komandos šokėją.

Tikėtis, kad spauda tokių detalių neatkapstys – būtų tiesiog naivu. Tą patį teko iškęsti ir dabartinei princo Williamo žmonai Kate Middleton: spauda paviešino nuotraukas, kuriose Kate – ne pačios geriausios sportinės formos, taip pat ir pikantiškas jos giminaičių gyvenimo akimirkas. Middleton istorija baigėsi laimingai, o kaip seksis Cressidai?

Minėtame filme mergina suvaidino prieš 4 metus, kuomet jai buvo 20 metų. Pagal scenarijų, komandos palaikymo šokėjos teikia seksualines paslaugas savo klasiokams, mainais už jų balsus mokyklos taryboje. Žodžiu, siužetas – nežibantis. Nepulk ieškoti video internete, nes nieko įdomaus ten neišvysi. Cressida nusifilmavo tik viename epizode, kuriame jai kelias minutes teko šokti apsivilkus Super moters kostiumą. Mes tame gal ir nematome nieko baisaus, o karališkoji šeima?

Net neabejojame, kad smalsūs paparaciai dar tikrai iškapstys pikantiškų istorijų. O kaip gi kitaip, juk kiekvieno gyvenime jų tikrai būta! Tikėkimės, mergina išlaikys savo ramybę. Juk sklinda kalbos, kad tekėti už Harry ji nenorėjo būtent dėl viešumo ir baimės tapti karališkosios šeimos dalimi.

Cressidos Bonas nuotraukas gali pažiūrėti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis