Jennifer Lopez ištrenkė 18 metų jaunesnį vaikiną dėl jo meilės vyrams?

Vos prieš savaitę rašėme, kad Jennifer Lopez – ant skyrybų ribos, o dabar užsienio žiniasklaidoje pasklido žinia, kad porelė jau pasuko skirtingais keliais. O priežastis – labai intriguojanti: Jennifer įtarinėja Casparą homoseksualiais santykiais.

Gandai apie tai, kad Jennifer Lopez nori skirtis su Casper Smartu sukėlė triukšmo bangą tarp jos gerbėjų. Netruko pasirodyti ir šios skandalingos istorijos smulkmenos: ShowbizSpy praneša, kad J. Lo jau išgujo jaunąjį meilužį, o to priežastimi tapo su Smartu susijęs gėjų skandalas.

2013 metais pararaciai Casparą užtiko išeinantį iš gėjų klubo. Nuo tos akimirkos Jennifer Lopez tiesiog pasiuto: žvaigždei artimi šaltiniai pranešė, kad ji nuolat sekė kiekvieną jo žingsnį. Po šios istorijos atsiradęs nepasitikėjimas iššaukė rimtus pykčius, po kurių dainininkė tiesiog išmetė jaunuolį į gatvę.

„Ji jam pasakė: „Tu atėjai pas mane būdamas vargšas, vargšu ir išeisi“, – žurnalistams teigė anoniminis šaltinis.

ShowbizSpy duomenimis, Casperas Smartas tą pačią akimirką neteko visų iš J. Lo gautų brangių dovanų, o jo sąskaitos buvo užblokuotos. Pasak gandų, šis išsiskyrimas Smartui tapo tikru smūgiu: per du metus, gyvenant kartu su žvaigžde, jis priprato prie prabangaus gyvenimo ir dabar net neįsivaizduoja kaip gyvens toliau. Kas liečia Jennifer, tai ji išsiskyrimą išgyvena lengvai.

„Ji visada žinojo, kad šie santykiai ne amžini. Smartas jai buvo reikalingas tik tam, kad lengviau išgyventų išsiskyrimą su Marcu Anthony. Šiuo metu jos gyvenimas susitvarkė, tad išlaikyti alfonso ji neketina“, – pabrėžė šaltinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis