Buvęs Angelinos Jolie vyras papasakojo apie žvaigždės pavydo scenas

Buvęs Angelinos Jolie vyras - Billy Bob Thornton nepasikuklino ir laikraščiui The Sun atskleidė pikantiškų detalių apie jo ir Angelinos santykius. Billy tvirtina, kad buvusi jo žmona - viena iš nuostabiausių moterų, tačiau sutramdyti jos pavydo priepuolius buvo nelengva:

„Kiekvieną kartą telefonu ji manęs klausdavo: „O ką tu šiandien veikei?“ Aš, pavyzdžiui, sakydavau: „Na, mes filmavome sekso sceną su Halle Berry“. Angelina iš karto pasiusdavo, klausdavo, ar aš ją liečiau. Žinoma, kad liečiau! Tai juk scena iš mano filmo!“

O kuri moteris nepavydėtų! Na ir kas, kad tai - tik vaidyba. Kai tavo vyras filmuojasi su kita už tūkstančių kilometrų nuo tavęs... Susitvardyti pavyktų toli gražu ne kiekvienai. Juo labiau, kad jausmai tarp Billy ir Angelinos buvo tikrai stiprūs: aktorė išsitatuiravo vyro vardą ant peties, o ant kaklo pasikabindavo buteliuką su jo krauju.

Beje, su Angelinos pavydu ne kartą teko susidurti ir Bradui Pittui. Kai aktorė Natalie Portman pasiūlė Bradui suvaidinti jos vyresnį meilužį, visą žiniasklaidą apskriejo žinia apie Jolie įsiūtį. „Angelina šaukė nesavu balsu. Ji kaltino Bradą flirtuojant su Natalie, – tą kartą pasakojo šaltinis. Buvo ir kitų istorijų. Pavyzdžiui, kuomet Angelina įtarinėjo Bradą sukant romanėlį su jų vaikų aukle. Poros draugai tvirtino, kad visi pykčiai prasideda dėl Angelinos pavydo: „Jai neramu dėl savo likimo. Visi draugai įsitikinę, kad jie daug pykstasi vien dėl to, kad ji nepasitiki Bradu“.

O nepasitikėti, matyt, yra dėl ko. Juk Angelina pati nuviliojo Bradą nuo tuometinės jo žmonos Jennifer Aniston. Kodėl gi kita negalėtų to paties padaryti su Angelina?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis