Naujasis Kristianas Grėjus: viskas, ką turi žinoti apie Jamie Dornan

Kalbos pasitvirtino: seksualusis Jamie Dornan tikrai taps naujuoju Kristianu Grėjumi filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Pats metas sužinoti apie šį vyruką šiek tiek daugiau!

1. Pirmas dalykas kurį privalai žinoti – Jamie fantastiškai atrodo be drabužėlių! O kaip gi kitaip... Juk jis - Calvin Klein apatinio trikotažo (fotografavosi su pačia Eva Mendes) modelis. Dior ir Armani – dar du skambūs pavadinimai jo pasiekimų sąraše. Neprastai, ar ne?

2. Vyrukas kilęs iš Airijos, turi dvi vyresnes seseris. Tėvas – ginekologas akušeris ir dėstytojas. Mama mirė nuo vėžio, kai Jamie buvo 15 metų.

3. Moterys, moterys, moterys... Dvejus metus Jamie susitikinėjo su Keira Knightley. Kalbama, kad jo damų sąraše yra ir tokie vardai kaip Sienna Miller, Lindsay Lohan ir net Kate Moss. Kiek tame tiesos – neaišku, bet dabar Jamie širdis tikrai užimta: šių metų balandžio 27 jis vedė dainininkę Amelia Warner, o visai netrukus susilauks ir pirmagimio.

4. Mėgstamiausia Jamie sporto šaka – regbis. Vardan sportininko karjeros jis netgi metė mokslus, tačiau galiausiai save atrado mados ir vaidybos pasaulyje. Aktoriaus duonos jam teko paragauti seriale „Once Upon a Time“ ir „The Fall“.

5. Jamie dar ir dainuoja! Iki 2008 metų jis priklausė grupei „Sons of Jim“. Kaip jam sekėsi – įvertink pati. Daina „Fairytale“ tavo dėmesiui:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis